X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

World Usability Day po raz 4-ty w Krakowie!

World Usability Day po raz 4-ty w Krakowie!fot. materiały prasowe

reklama


Tematem tegorocznej konferencji są szeroko rozumiane innowacje. Takie też było podejście organizatorów do 4-tej edycji WUDKRK. Po raz pierwszy impreza potrwa 2 dni i odbędzie się w 3 różnych miejscach.

“Zaczynamy w piątek, 27 listopada o godzinie 18:00 w siedzibie Sabre Polska, wystartuje Fast Prototyping Contest”– tłumaczy Kuba Kulesza, jeden z organizatorów. Zgłoszone zespoły będą musiały rozwiązać problemy projektowe związane z branżą turystyczną. Zwycięzcy otrzymają nagrody w postaci innowacyjnych gadżetów.

Następnego dnia, 28 listopada, w Muzeum Galicja odbędzie się konferencja. W programie znalazło się 10 prezentacji oraz 2 warsztaty. Między innymi będzie można spotkać projektantów, badaczy oraz twórców nowych technologii i posłuchać o ich podejściu do projektowania User Experience.

“W tym roku naszym celem było zaproszenie prelegentów, reprezentujących różne perspektywy projektowania produktu.” – tłumaczy Kulesza. Wśród tematów pojawi się między innymi wirtualna rzeczywistość, Internet of Things, sektor publiczny oraz społeczne innowacje. Kompletny line-up dostępny będzie w pierwszym tygodniu listopada na stronie internetowej http://wudkrakow.pl. Sama konferencja zakończy się imprezą na wodzie. Uczestników i prelegentów gościć będzie Barka zacumowana w okolicach kładki Bernatka.

Aby wziąć udział w imprezie wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, który dostępny będzie w pierwszym tygodniu listopada na stronie internetowej wydarzenia (http://wudkrakow.pl). Spośród wszystkich zgłoszeń organizatorzy wybiorą 250 osób, które otrzymają darmowe bilety na konferencję.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail