X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Brand24 staje się bardziej intuicyjny

Brand24 staje się bardziej intuicyjny

reklama


Zielony przycisk do reagowania

Pierwszą zmianą jest dodanie przycisku „odpowiedz”. Twórcy uznali go za potrzebny ponieważ obecnie coraz więcej użytkowników nie tylko zbiera wzmianki, ale i chcą na nie szybko reagować. Ten zielony przyciskow po lewestronie możemy bezpośrednio odpowiedzieć na tweeta czy na zamieszczony komentarz.

www.blog.brand24.pl

www.blog.brand24.pl

Ważniejsi na przedzie

Te elementy, z których klienci Brand24 korzystają najczęściej czyli „Odpowiedz”, „Historia”, „Grupuj” i „Usuń” mają swoje odzienne ikonki. Natomiast funkcje używane rzadziej zostały wrzucone do jednego worka pod tytułem „Więcej”. Znajdziemy tam między innymi „Powiadom na email”, „Blokuj autora”, „Odwiedź profil autora” czy „Oznacz”.

www.blog.brand24.pl

www.blog.brand24.pl

Więcej i szybciej

Twórcy Brand24 robią wszystko żeby ułatwić i przyspieszyć użytkownikom prace dlatego dodali oni przycisk „Zaznacz wszystkie”, który umożliwia zastosowanie wybranej akcji do wszystkich zaznaczonych wpisów.

Co nowego w Brand24_ Prezentujemy ulepszony Dashboard _ Akademia Monitoringu Internetu Brand24 ‎- Microsoft Edge 2016-02-01 12.47.33

Estetyka

Etykietki pokazujące informacje o interakcjach oraz o źródle zmieniły swoje miejsce. Obecnie znajdują się nad tekstem wyszukanej wzmianki. Natomiast informacja o źródle znalazła się w jej prawnym, górnym rogu.

www.blog.brand24.pl

www.blog.brand24.pl

Brand24 wprowadziło co prawda kilka minimalnych zmian to pozwalają one użytkownikom na szybsze działanie i  niekiedy wręcz intuicyjne poruszanie się po dashboardzie. Niewątpliwie reagują oni na głosy i komentarze swoich odbiorców.

 

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail