X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Debiut Papieża Franciszka na Instagramie

Debiut Papieża Franciszka na Instagramiefot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Wczoraj królowa Instagramu Taylor Swift została zdetronizowana przez swoją przyjaciółkę – Selenę Gomez. Następna w kolejności do tronu jest Kim Kardashian oraz Ariana Grande. Czy medium, które zostało przysposobione przez celebrytów i celebrytki, godnie przyjmie Papieża Franciszka?

https://twitter.com/pontifex

https://twitter.com/pontifex

Papież Franciszek ma już swoje konto na Twitterze i prawie 9 milionów obserwujących. Teraz nadeszła pora na kolejne medium społecznościowe – Instargam. Włoski portal ANSA podał informację, że konto Papież Franciszka, pod nazwą Franciscus, wystartuje 19 marca.

https://www.instagram.com/kevin/

https://www.instagram.com/kevin/

Jak podał portal Tech Crunch, miesiąc temu Papież Franciszek spotkał się z założycielem Instagrama – Kevinem Systrom. Nie wiadomo czy na spotkaniu omawiali oni kwestię nowego profilu. Z opisu pod zdjęciem, możemy się jednak dowiedzieć, że rozmawiali na temat tego jak zdjęcia potrafią łączyć ludzi nie zważając na istniejące podziały.

https://www.instagram.com/newsva/

https://www.instagram.com/newsva/

Istnieje oficjalne konto Watykanu na Instagramie, które ma prawie 80 tysięcy obserwujących. Już za 3 dni dowiemy się, ile z tych informacji było prawdą.

 

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail