X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Lviv IT Arena to jedna z największych konferencji w Europie Wschodniej

Jedna z największych konferencji w Europie Wschodniej, ponad dwa tysiące uczestników oraz trzy dni wypełnione spotkaniami ze specjalistami z całego świata. Konferencja LVIV IT ARENA 2016 zapowiada się bardzo ciekawie.

Lviv IT Arena to jedna z największych konferencji w Europie Wschodniejfot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Konferencja LVIV IT ARENA, której patronuje SocialPress potrwa trzy dni i odbędzie się od 30 września do 2 października 2016 roku na stadionie Arena we Lwowie. Tegoroczne wydarzenie to już trzecia edycja, jednak w tym roku będzie ona szczególna.

Tegoroczna edycja wychodzi daleko poza granice Ukrainy, bowiem blisko połowa zaproszonych prelegentów reprezentuje oddziały firm na rynkach zachodnich. Wystąpienia odbędą się w języku angielskim i zostały podzielone na trzy bloki tematyczne – biznes, technologia oraz produkt.

Podczas konferencji będziemy mogli posłuchać osób, które na co dzień zajmują wysokie stanowiska w takich firmach jak Facebook, IBM, HP, Amazon, Spotify oraz Microsoft. Arsen Kostenko swoje wystąpienie poświęci technologii wykorzystywanej przez Twittera. Felipe Ribeiro wypowie się na temat systemu Spotify, a Alejandro Danylyszyn, dyrektor Deloitte Digital ze słuchaczami podzieli się swoim 25-letnim doświadczeniem.

Więcej informacji na temat wydarzenia, plan konferencji oraz bilety znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia.

Data: 30.09 – 02.10. 2016
Miejsce: Ukraine, Lviv, Arena Lviv Stadium, ul. Stryiska 199
Bilety są dostępne na stronie

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail