X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Lviv IT Arena to jedna z największych konferencji w Europie Wschodniej

Jedna z największych konferencji w Europie Wschodniej, ponad dwa tysiące uczestników oraz trzy dni wypełnione spotkaniami ze specjalistami z całego świata. Konferencja LVIV IT ARENA 2016 zapowiada się bardzo ciekawie.

Lviv IT Arena to jedna z największych konferencji w Europie Wschodniejfot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Konferencja LVIV IT ARENA, której patronuje SocialPress potrwa trzy dni i odbędzie się od 30 września do 2 października 2016 roku na stadionie Arena we Lwowie. Tegoroczne wydarzenie to już trzecia edycja, jednak w tym roku będzie ona szczególna.

Tegoroczna edycja wychodzi daleko poza granice Ukrainy, bowiem blisko połowa zaproszonych prelegentów reprezentuje oddziały firm na rynkach zachodnich. Wystąpienia odbędą się w języku angielskim i zostały podzielone na trzy bloki tematyczne – biznes, technologia oraz produkt.

Podczas konferencji będziemy mogli posłuchać osób, które na co dzień zajmują wysokie stanowiska w takich firmach jak Facebook, IBM, HP, Amazon, Spotify oraz Microsoft. Arsen Kostenko swoje wystąpienie poświęci technologii wykorzystywanej przez Twittera. Felipe Ribeiro wypowie się na temat systemu Spotify, a Alejandro Danylyszyn, dyrektor Deloitte Digital ze słuchaczami podzieli się swoim 25-letnim doświadczeniem.

Więcej informacji na temat wydarzenia, plan konferencji oraz bilety znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia.

Data: 30.09 – 02.10. 2016
Miejsce: Ukraine, Lviv, Arena Lviv Stadium, ul. Stryiska 199
Bilety są dostępne na stronie

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail