X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Hashtagi i oznaczenia profili od teraz w biogramach na Instagramie

Instagram zaprezentował kolejną nowość - od teraz użytkownicy mogą dodawać do opisu swojego profilu aktywne hashtagi lub odnośniki do powiązanych kont i w ten sposób wyrażać siebie. Jak to zrobić?

Hashtagi i oznaczenia profili od teraz w biogramach na Instagramiefot. bank zdjęć pexels.com

reklama


Instagram poinformował wczoraj o nowej formie wyrażanie siebie w aplikacji. Od teraz użytkownicy będą mogli zamieścić w swoich informacjach o profilu hashtagi oraz odnośniki do profili, które przeniosą obserwatorów do stron znaczników lub powiązanych kont.

W grudniu ubiegłego roku w aplikacji pojawiła się opcja obserwowania hashtagów, która dała instagramowiczom nowe możliwości dla odnajdywania treści znajdujących się w obrębie ich zainteresowań czy też ważnych dla nich społeczności. Kolejnym krokiem jest udostępnianie takich informacji w profilu – użytkownicy będą mogli przedstawić lub wyrazić siebie za pomocą hashtagów oraz wskazać profile, z jakimi bezpośrednio są lub czują się związani.

fot. instagram-press.com

fot. instagram-press.com

Jak dodać hashtagi i oznaczyć profile?

Aby dodać wybrany przez nas hashtag lub link wystarczy przejść do swojego profilu, dotykając ikony , wybrać opcję “Edytuj profil” widoczną w górnej części ekranu i sekcję “Życiorys”. Tam, wpisując znak # lub @ zobaczymy listę rekomendowanych znaczników i kont. Wybranie któregoś z nich spowoduje, że pojawi się on w naszym życiorysie na Instagramie.

źródło: zrzut ekranu z Instagrama

źródło: zrzut ekranu z Instagrama

Jeśli wspomnimy w naszym biogramie danego użytkownika, zostanie on o tym powiadomiony. Może on jednak usunąć odnośnik do swojego profilu i wówczas zostanie ono widoczny na naszym profilu, lecz bez aktywnego linku.

 • manamana

  “Może on jednak usunąć odnośnik do swojego profilu i wówczas zostanie ono widoczny na naszym profilu, lecz bez aktywnego linku.”
  Założymy, że oznaczona osoba usunęła odnośnik do swojego profilu, więc jak teraz przywrócić odnośnik?

 • Julia Zygała

  Podpinam się do pytania manamana

  • Natalia Paszkiewicz

   mam teraz ten sam problem, chce przywrócić ten znacznik i kompletnie nie wiem jak:(

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail