X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Ostatnia szansa na zapisy na See Bloggers Łódź

Tylko do dziś trwają zapisy na See Bloggers Łódź - największy polski festiwal twórców internetowych, który odbędzie się w dniach 23-24 czerwca w Łodzi.

Ostatnia szansa na zapisy na See Bloggers Łódźźródło: materiały od organizatora

reklama


Poprzednia edycja See Bloggers, której także patronowaliśmy, odbyła się w Gdyni. W tym roku wydarzenie dla twórców internetowych odbędzie się 23-24 czerwca w EC1 Łódź Miasto Kultury. Zgłosić może się każdy influencer, który tworzy treści w internecie, niezależnie czy jest to blog, profil na Instagramie, czy kanał na YouTubie. Należy jednak się pospieszyć, ponieważ zapisy trwają tylko do dziś, tj. do 17 kwietnia.

Na wydarzeniu nie zabraknie znanych osobowości, pojawią się między innymi Katarzyna Nosowska, Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Urszula Dudziak. Partnerem tytularnym wydarzenia jest Miasto Łódź.

Uczestnicy See Bloggers Łódź podczas 2 dni festiwalu dowiedzą się, jak budować i angażować społeczność przy wykorzystaniu wielu kanałów w internecie oraz jak różnicować przekazywanie treści, od wpisów blogowych aż po formę video.

W ramach spotkania zorganizowane będą prelekcje, wykłady i warsztaty w 13 strefach tematycznych, m.in. parentingowej, lifestylowej, urodowej, edukacyjnej i technologicznej.

źródło: materiały od organizatoraźródło: materiały od organizatora

Nowością w tym roku jest Plebiscyt na Influencera Roku, w którym zostaną wybrani najlepsi Blogerzy, Instagramerzy, Twórcy Wideo, Influencerzy oraz Odkrycie Roku. Również uczestnicy festiwalu będą mogli zdobyć nagrodę i jednocześnie zdecydować kto zostanie laureatem kategorii Odkrycie Roku – nagroda do Twórców. Wielkim finałem Plebiscytu będzie uroczysta Gala, która odbędzie się w pierwszy wieczór festiwalu. To właśnie na niej zostaną wręczone nagrody we wszystkich kategoriach.

Udział w festiwalu jest bezpłatny. Zgłaszać mogą się wszystkie osoby, które tworzą treści w internecie. Zapisy trwają tylko do 17 kwietnia na stronie internetowej wydarzenia. Po tym terminie spośród zgłoszonych, wybranych zostanie 2000 twórców, którzy staną się oficjalnymi uczestnikami See Bloggers Łódź. Co ważne, nie liczy się tutaj szybkość zgłoszeń, ale przekazywane treści i wartości. Udział dla przyjętych twórców w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat festiwalu See Bloggers Łódź można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia oraz mediach społecznościowych.

SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzenia.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail