X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Emoji Slider – nowa forma ankiet w Instagram Stories

Nowość w Instagram Stories - od wczoraj możemy dodać do naszych relacji suwak z emoji. Za pomocą niego odbiorcy wyrażą swoje opinie np. na temat naszej stylizacji czy nowego utworu naszego ulubionego artysty.

Emoji Slider – nowa forma ankiet w Instagram Storiesfot. instagram-press.com

reklama


Intagram poinformował wczoraj o nowej formie badania opinii w Stories, która umożliwia użytkownikom interakcję. W opcjach Stories pojawił się suwak z emoji, za pomocą którego możemy wyrazić swoje odczucia lub opinię na dany temat. Dzięki niemu tworzący relacje mogą zadawać bardziej zróżnicowane pytania i dowiedzieć się, co czują znajomi – np. jak podoba im się nowy singiel danego artysty 🔥 , nasz posiłek 🌶 czy dana stylizacja ❤.

Do każdego pytania możemy preferowane przez nas emoji, które najlepiej odwzorowuje charakter odpowiedzi. Od wczoraj na Instagramie możemy zobaczyć już pierwsze wykorzystania nowej opcji na profilach blogerek i marek. Jak więc w praktyce dodać suwak do naszej relacji?

Jak dodać suwak z emoji do naszej relacji?

Aby dodać naklejkę z suwakiem do Stories należy po stworzeniu filmu lub relacji, wybrać ikonę naklejek , a dalej widok suwaka. Na ekranie zobaczymy wówczas pole do wpisania pytania oraz proponowane emotikony, spośród których należy wybrać jedną.

źródło: zrzut ekranu z aplikacji

źródło: zrzut ekranu z aplikacji

Podobnie jak w przypadku ankiet nasi znajomi będą mogli na nie odpowiedzieć, tym razem jednak przesuwając po suwaku palcem w prawo lub lewo. Wówczas zgodnie z odpowiedziami emoji będzie się zwiększało lub zmniejszało, a my zobaczymy statystyczną odpowiedź. Dla autora udostępnionej relacji odpowiedzi będą widoczne w formie listy, podobnie jak dla standardowych ankiet. Sam suwak możemy zaś umieścić na zdjęciu lub wideo w dowolnym miejscu relacji i dostosować jego rozmiar. 

Emoji Slider, czyli opisany suwak z emoji, jest dostępny w ramach wersji 44 aplikacji w AppStore i Google Play.

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail