X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Zaskakujący Customer Experience tematem szóstej edycji Auli Polskiej Kraków

Już 4 lipca odbędzie się szósta edycja Auli Polskiej Kraków. Na scenie pojawią się przedstawiciele Cupsell.pl, More Bananas, Webankieta.pl oraz Brand24. O czym opowiedzą?

Zaskakujący Customer Experience tematem szóstej edycji Auli Polskiej Krakówźródło: materiały od organizatora

reklama


Już w środę, 4 lipca 2018 roku odbędzie się szósta edycja Auli Polskiej Kraków. O godzinie 19:00 w biurowcu Orange Office Park przy ulicy Klimeckiego 1 prelegenci podzielą się swoim doświadczeniem na temat budowania pozytywnego Customer Experience.

Prelegenci

Tematem szóstej edycji jest “Zaskakujący Customer Experience”. Wśród prelegentów nie zabraknie znanych osobistości.

Podczas szóstej edycji wystąpią: Marcin Majzner (Cupsell.pl), który opowie o “Customer Care w e-commerce na przykładzie Cupsell.pl”. Anna Ledwoń-Blacha (More Bananas oraz CRASH Mondays) podzieli się spostrzeżeniami na temat doświadczeń klienta w social mediach “Człowiek w centrum uwagi, czyli o budowaniu doświadczeń w mediach społecznościowych.”

Piotr Sadowski (Webankieta.pl i Ankietka.pl) przedstawi prezentację pt. “Po co Wam efekt WOW?”, a Mikołaj Winkiel (Brand24) opowie nam na temat “7 kroków budowania relacji z klientami w sieci”.

fot. Alicja Gancarz

fot. Alicja Gancarz

O Auli

Aula Polska to cykl wydarzeń, które spotykają się z dużym zainteresowaniem wśród marketerów i osób zainteresowanych nowymi mediami. Organizowane jest w kilkunastu miastach w Polsce oraz poza granicami naszego kraju. Organizatorem krakowskiej edycji Auli jest FreshMail.

Aula Polska Kraków jest wydarzeniem darmowym, jednak z powodu ograniczonej liczby miejsc należy się na nie zapisać za pośrednictwem strony: aulakrakow6.evenea.pl, szczegółowe informacje znajdują się na oficjalnej stronie wydarzenia.

Wszystkich, którzy chcą być na bieżąco, zapraszamy również do zapisania się na wydarzenie za pośrednictwem Facebooka.

SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzenia.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail