X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Ogień, serca i melancholijna muzyka, czyli nowe warianty efektu Super-Zoom w Instagram Stories

Instagram urozmaica dostępne w Stories efekty i dodaje 6 nowych wariantów Super-Zoom'a. Jakie opcje dla tworzenia kilkusekundowych filmów zyskali użytkownicy?

Ogień, serca i melancholijna muzyka, czyli nowe warianty efektu Super-Zoom w Instagram Storiesfot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Wielokrotnie już pisaliśmy o tym, że Instagram Stories cieszy się ogromną popularnością i z tego też powodu twórcy aplikacji dokładają wszelkich starań, aby urozmaicać doświadczenia użytkowników. Nic więc dziwnego, że w aplikacji pojawiła się kolejna nowość – dodatkowe warianty efektu Super-Zoom.

Nowe efekty

Możliwość tworzenia 3-sekundowych wideo z animacjami i efektami specjalnymi w Instagram Stories, którą  nazwano Super-Zoom, pojawiła się w aplikacji w październiku ubiegłego roku i inspirowała użytkowników do publikowania zabawnych relacji. Od teraz chcąc z niej skorzystać mamy do wyboru aż 6 dodatkowych wariantów.

6 dodatkowych wariantów

Wśród nich znajduje się mgła pełna serc, migawki z kamery niczym paparazzi, ogień imitujący pożar, efekt z dużym czerwonym “X” pojawiającym się na ekranie, animacja o nazwie “smuteczek”, która zawiera czarne spadające liście i melancholijną ścieżkę dźwiękową oraz efekt nazwany “niespodzianka”.

instagram superzoom

źródło: zrzut ekranu z aplikacji Instagram

Ponadto użytkownicy mogą korzystać także z czterech dostępnych już wcześniej efektów – “programu telewizyjnego”, “rytmu”, “dramatyzmu” oraz “żonglowania”.

Dostępność funkcji

Wygląda na to, że aktualizacja nie jest jeszcze dostępna dla ogółu użytkowników, jednakże jak podaje Mashable rzecznik Instagrama, efekty powinny pojawić się u wszystkich korzystających z aplikacji.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail