X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Święto branży mobile coraz bliżej. Już 7 i 8 marca Mobile Trends Conference

Kogo nie może zabraknąć podczas tegorocznej edycji Mobile Trends Conference? Przedstawiciele jakich firm pojawią się na scenie wydarzenia?

Święto branży mobile coraz bliżej. Już 7 i 8 marca Mobile Trends Conferenceźródło: materiały od organizatora

reklama


To już ostatnia szansa na zakup biletów na konferencję Mobile Trends Conference, która odbędzie już 7 i 8 marca w Krakowie. Co nowego tym razem? Sześć bloków tematycznych, ponad 20 prelekcji wygłoszonych przez branżowych praktyków, panele dyskusyjne, konkretne case studies, Gala Mobile Trends Awards z wyjątkową gwiazdą wieczoru oraz impreza networkingowa z dodatkowymi atrakcjami dla wszystkich uczestników.

Znani są już wszyscy prelegenci, jacy wystąpią w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva oraz nominowani do branżowych Oscarów, którzy mają szansę na zwycięstwo w konkursie Mobile Trends Awards.

Gdzie odbędzie się wydarzenie?

Wszystkie wydarzenia odbędą się w miejscu szczególnym, nie tylko ze względu na architekturę, łączącą historię z nowoczesnością oraz tradycję z technologią, ale także na fakt, że poza uzyskaniem statusu zabytku, Stara Zajezdnia została również wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. To właśnie tam uczestnikom przyjdzie uczyć się, inspirować, spotykać ciekawych ludzi, nawiązywać nowe relacje biznesowe i świętować po raz ósmy.

Kto pojawi się na scenie?

Niektórzy z prelegentów przylecą specjalnie dla pasjonatów branży mobile aż z San Francisco czy Paryża. Nie zabraknie także polskich specjalistów z licznymi sukcesami na swoich kontach. Wśród prelegentów znajdują się przedstawiciele takich firm jak: Artegence, DDOB, DevaGroup, Efigence, Empik, e-point, Flying Bisons, Future Mind, Google, Grupa Radiowa Agory, Grupa WM, iTaxi.pl, LifeTube, Miquido, Mobee Dick, Mobter, morele.net, Santander Bank Polska, Upside czy Uxeria. Każde wystąpienie poparte jest wieloletnimi doświadczeniami ekspertów, dzięki czemu zyskuje wymiar praktyczny, a konkretne wskazówki mogą zostać wykorzystane przez słuchaczy we własnej działalności.

źródło: materiały od organizatora

Kogo nie może zabraknąć w marcu w Krakowie?

Mobile Trends Conference to największa w Polsce cykliczna konferencja o trendach w marketingu, m-commerce, projektowaniu aplikacji, designie, UX, UI oraz nowych technologiach, adresowana do ludzi, którzy chcą wiedzieć wszystko o trendach mobilnych. Edycja ta powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez uczestników dotychczasowych spotkań i z uwzględnieniem ich propozycji.

To wydarzenie dla managerów i kierowników działów, marketingowców i marketerów, specjalistów do spraw reklamy, promocji i marketingu, grafików, projektantów aplikacji, działów mobile, designerów, biznesmanów, strategów biznesowych, właścicieli firm oraz oczywiście pasjonatów branży mobile.

Do kogo powędrują prestiżowe statuetki?

Do tej pory zostało wyróżnionych już około 350 projektów. W ubiegłym roku do grona zwycięzców dołączyli m. in.: mBank, Politechnika Warszawska, Wydawnictwo F5, Diabdis, Digital Melody, x-kom, Tymbark, Edward.ai, FOLX oraz Rossman SDP. W tym roku kolejne marki odbiorą zasłużone statuetki.

Mobile Trends Awards to nagrody przyznawane przez Kapitułę Konkursową złożoną z wybitnych ekspertów od lat związanych z branżą mobile. Wręczane są co roku firmom, które z sukcesem wdrażają i rozwijają technologie mobilne. Statuetki zostaną rozdane podczas uroczystej gali 7 marca.

źródło: materiały od organizatora

Gala i impreza networkingowa odbędą się w stylu The Great Gatsby, a każdy z uczestników będzie miał okazję na własnej skórze doświadczyć odrobiny magii dzięki obecności wielokrotnie nagradzanego iluzjonisty Karola Sanetti. Ponadto przygotowano specjalne pokazy gwiazdy wieczoru, zespołu Jazz Like That, które z pewnością uświetnią rozdanie nagród i wprowadzą obecnych w lata 20. i 30., będące tematyką przewodnią wyjątkowego wydarzenia. Swingowa muzyka grana przez big bandy, sale balowe wypełnione tancerzami, energetyczny taniec i stroje vintage to mieszanka, której smak poczują obecni 7 marca w Krakowie goście.

Każdy uczestnik konferencji ma wstęp na galę MTA oraz imprezę networkingową po niej.

Więcej informacji o konferencji MTC2019, program oraz bilety dostępne na: https://2019.mobiletrends.pl/

SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzenia.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail