X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Messenger ułatwi odpowiadanie na wiadomości w czatach grupowych

Rozmowy grupowe za pomocą Messengera będą jeszcze łatwiejsze. Komunikator umożliwi cytowanie wiadomości oraz odpowiadanie na konkretne treści.

Messenger ułatwi odpowiadanie na wiadomości w czatach grupowychźródło: shutterstock.com

reklama


Messenger to jeden z najpopularniejszych komunikatorów, który ma ogromną rzeszę fanów także w Polsce. Wedle danych z raportu “Digital 2019”, które przytaczaliśmy w połowie lutego, obecne korzysta z niego ponad 1,5 miliarda użytkowników na całym świecie.

Jako, że użytkownicy porozumiewają się za pomocą niego także w formie konwersacji grupowych, Facebook postanowił poprawić ich doświadczenia na tym polu.

Odpowiedzi i cytowanie wiadomości

Jak czytamy na WeRSM, Messenger ogłosił możliwość odpowiedzi na konkretne wiadomości oraz cytowania w rozmowach grupowych. Z opcji tej od jakiegoś czasu mogą skorzystać użytkownicy WhatsApp, a teraz także Messengera. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy korzystają z konwersacji np. w ramach grupy znajomych, danej klasy lub współpracowników.

Nowa funkcja jest więc odpowiedzią na realne potrzeby użytkowników i pozwoli im lepiej organizować swoje rozmowy. Dzięki temu z łatwością prześledzą konkretne wątki oraz odpowiedzi na dane zapytania, szczególnie wtedy, gdy grupa rozmówców jest większa.

Rozwinięcie reakcji

Możliwość odpowiedzi oraz cytowania, według amerykańskiego portalu, pojawia się jako rozwinięcie reakcji emoji na wiadomości. Po przytrzymaniu palcem na wiadomości pojawi się więc nie tylko możliwość reakcji, ale i odpowiedzi i jej zacytowania. Warto pamiętać jednak, że treści te nie będą  osobnymi wątkami i zobaczą je wszyscy uczestnicy rozmowy.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail