X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Szansa na rok darmowych lotów JetBlue w zamian za… usunięcie zdjęć na Instagramie

JetBlue organizuje konkurs, w ramach którego możliwe jest wygranie bezpłatnych lotów przez okres roku. Wystarczy tylko... wyczyścić swój profil na Instagramie i opublikować konkursowy post.

Szansa na rok darmowych lotów JetBlue w zamian za… usunięcie zdjęć na Instagramieźródło: shutterstock.com

reklama


Amerykańskie linie lotnicze JetBlue organizują loterię “All You Can Jet”. W ramach niej oferują szansę na wygranie nieograniczonej liczby lotów przez rok. Warunki uczestnictwa w niej są jednak dość nietypowe. Szczególnie dla fanów social media.

Zawartość profilu w zamian za loty?

Jak się okazuje, aby wziąć w niej udział musimy wyczyścić cały Instagram. Prawdopodobnie wielu z nas poświęciło wiele czasu na tworzenie swojego profilu. Powstaje więc pytanie, czy pozbylibyśmy się efektów tej pracy po to, aby wygrać bezpłatne loty JetBlue przez rok? Firma uważa, że ​​tak.

Uczestnictwo w konkursie

Zasady konkursu nie są skomplikowane. Pierwszym krokiem jest usunięcie zawartości profilu na Instagramie. Linie lotnicze zachęcają do zrobienia tego, zapewniając, że jeśli użytkownik wygra, będzie przecież mógł publikować zdjęcia z każdego miejsca, z którego wylatują samoloty JetBlue.

Następnie musi on utworzyć nowy post promujący loterie i przesłać go do swojego kanału przed 9:00 w piątek 8 marca. Może on użyć w tym celu narzędzia na stronie JetBlue. Konieczne jest także wspomnienie @jetblue oraz zamieszczenie hashtagu #allyoucanjetsweepstakes. Niezbędne jest także ustawienie konta jako publiczne i zachowaniu na profilu jedynie fotografii konkursowej do 23:59 tego samego dnia.

źródło: shutterstock.com

Zamiast kasowania wszystkich na Instagramie, zainteresowani konkursem mogą skorzystać z opcji archiwizacji w aplikacji, aby ukryć swoje posty, nie usuwając ich. W ten sposób, gdy konkurs się zakończy, będzie mógł on dodać je z powrotem do swojego profilu.

Możliwość darmowych przelotów

Trudno łączyć ideę konkursu z dbaniem o dobrze spędzany czas czy walką z uzależnieniem od social media, ponieważ linie wskazują, że wygrany będzie mógł publikować nowe fotografie ze swoich podróży. Zdobywcy trzech głównych nagród otrzymają bowiem JetBlue “All You Can Jet Pass”, czyli dostęp do nieograniczonych podróży lotniczych przez 1 rok dla siebie i osoby towarzyszącej. Czy taka nagroda jest więc warta zarchiwizowania zdjęć na Instagramie lub ich całkowitego usunięcia?

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail