X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Instagram wprowadza naklejkę “Czat” w Stories

Od teraz użytkownicy Instagrama mogą jeszcze łatwiej prowadzić rozmowy. W Stories pojawiła się nowa naklejka, która umożliwia dołączanie do grupowego czatu.

Instagram wprowadza naklejkę “Czat” w Storiesźródło: shutterstock.com

Instagram poinformował wczoraj o wprowadzeniu nowej naklejki w sekcji Stories. Od wczoraj użytkownicy aplikacji mogą nie tylko dodać do swoich materiałów udostępnianych w ramach relacji naklejkę z lokalizacją, @wspomnieniem, #hashtagiem, ankietą, pytaniem czy quizem, ale i… czatem!

Jak skorzystać z nowej opcji?

Dodanie naklejki “Czat” do Stories pozwoli osobom oglądającym naszą relacje o poproszenie o dołączenie do czatu grupowego.

źródło: zrzut ekranu z Instagrama

Jako twórcy relacji, możemy wpisać dowolną nazwę czatu, która wyświetlałaby się w wiadomościach prywatnych oraz wybrać kolor napisu na naklejce.

Po zatwierdzeniu dołączenia do rozmowy przez autora relacji, będziemy mogli prowadzić dyskusję i wymieniać się doświadczeniami z innymi instagramowiczami.

źródło: zrzut ekranu z Instagrama

Zwiększenie liczby konwersacji

Wprowadzenie naklejki “Czat” ma ułatwić użytkownikom rozpoczęcie rozmów ze znajomymi bezpośrednio poprzez relację na Instagramie. Może wpłynąć to na zaangażowanie korzystających z Instagrama i zwiększenie liczby prowadzonych konwersacji grupowych.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail