X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Facebook otworzy w Londynie nietypową kawiarnię

Zastanawialiście się kiedyś, jak smakowałaby facebookowa kawa? Wygląda na to, że będziemy mogli się o tym przekonać pod koniec sierpnia.

Facebook otworzy w Londynie nietypową kawiarnięźródło: shutterstock.com

reklama


Takiej informacji na temat Facebooku wielu z nas się nie spodziewało. Jak donosi WeRSM, Facebook planuje otworzyć w stolicy Wielkiej Brytanii kawiarnię. Nie będzie to jednak zwykłe miejsce, w którym napijemy się kawy. Co odróżni je od innych miejscówek w Londynie?

Nietypowa kawiarnia

Już wkrótce w Londynie pojawi się pierwsza kawiarnia Facebooka. Będzie ona funkcjonowana przez dwa dni – 28-29 sierpnia w The Attendant na Great Eastern Street. Co więcej, w dniach 28 sierpnia a 5 września Facebook uruchomi kolejne kawiarnie w Wielkiej Brytanii. Jednak nie tylko po to, aby odwiedzający je mogli napić się kawy.

Nie tylko kawa

Mimo nazwy przedsięwzięcia, to nie sama kawa jest jego najważniejszym elementem. Jeśli zastanawiacie się, jaki byłby koszt capuccino, americano lub herbaty miętowej w Facebook Café to śpieszymy z odpowiedzią. Napoje będą wydawane w zamian za uczestnictwo w lekcji na temat ustawień prywatności. 

Facebook sprawdził bowiem, że aż 1/4 użytkowników serwisu z Wielkiej Brytanii nie wie, jak dostosować swoje ustawienia. Możliwość napicia się darmowej kawy ma być zachętą do tego, aby skontrolować swoje ustawienia i zapoznać się z różnymi możliwościami, jakie daje serwis. Będzie to dotyczyło nie tylko wyświetlanych informacji, ale i kontrolowania aplikacji i witryn połączonych z Facebookiem.

Oznacza to więc, że mieszkańcy Londynu i innych miejsc w Wielkiej Brytanii, w zamian za to, że dowiedzą się więcej o opcjach ochrony swoich danych, będą mogli napisać się darmowej kawy. Czy nie brzmi to jak plan idealny?

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail