X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Jak zmieni się nazwa Instagrama i WhatsAppa?

Jak niebawem będą się nazywały nasze ulubione aplikacje - Instagram i WhatsApp?

Jak zmieni się nazwa Instagrama i WhatsAppa?źródło: shutterstock.com

reklama


Już niebawem zmienią się nazwy dwóch popularnych aplikacji – Instagrama i WhatsAppa. Za zmiany odpowiedzialny jest ich właściciel – Facebook. Skąd taka decyzja?

Jak zmienią się nazwy aplikacji?

Wszystkich, którzy spanikowali – uspakajamy. Zarówno nazwa Instagrama, jak również WhatsApp zmieni się nieznacznie. Do obu nazw zostanie jedynie dopisane “from Facebook”. Nowe nazwy będzą pojawiała się już niebawem zarówno w Google Play, jak również App Store. Prawdopodobnie nie będzie mieć to wpływu na ikony obu aplikacji.

Skąd taka decyzja Facebooka?

Według rzecznika prasowego Facebooka, działanie to podjęte zostanie po to, aby wszystko było klarowne. Facebook chce, aby zarówno Instagram, jak również WhatsApp były kojarzone z marką Facebooka, do której należą.

Słowa te padły w rozmowie z serwisem theinformation.com. Co prawda o fakcie tym i tak wiadomo już od dość dawna, ale być może właśnie teraz nadszedł dla twórców Facebooka czas, aby informować i oznakować je na szerszą skalę.

Czy Facebook rzeczywiście chce zaznaczyć swój udział w nazwie? A może opinie zagranicznych internautów o tym, iż serwis społecznościowy chce jedynie przyciągnąć nowych użytkowników jest prawdą?

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail