X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Dlaczego marketerzy nie powinni stać w miejscu?

Już w dniach 10-11 października odbędzie się kolejna edycja Kongresu Online Marketing. Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

Dlaczego marketerzy nie powinni stać w miejscu?źródło: materiały od organizatora

reklama


Każdego dnia w branży marketingowej pojawiają się nowe aktualizacje w Google oraz w social media, nie wspominając o zmieniających się postawach konsumentów, którzy zaczynają mieć dosyć takiej ilości komunikatów jakie do nich docierają. Jak za nimi nadążyć?

Kolejna edycja Kongresu Online Marketing

Chcesz przygotować kampanię, która zapadnie w pamięć klientów, ale za każdym razem Twój przekaz ginie we wszechobecnym szumie informacyjnym? Brakuje Ci inspiracji, by pisać w sposób angażujący odbiorcę i mimo przesycenia w sieci skutecznie złapać jego uwagę? Chcesz zwiększyć ruch na stronie www , ale nie wiesz jak to osiągnąć?

Jeśli chociaż na jedno z pytań odpowiedziałeś słowem TAK, to nie może Ciebie zabraknąć na 18. Edycji Kongresu Online Marketing! W tym roku odbędzie się ona w dniach 10-11 października w Warszawie. 

Organizatorzy wiedzą, jak trudno jest dotrzeć do zmęczonego reklamą klienta i dlatego pokażą uczestnikom wydarzenia, jak przygotować skuteczną kampanię online, która wyróżni Cię spośród konkurencji i zapewni sukces Twojej marce.

źródło: facebook.com/pg/MagazynOnlineMarketing

Kto wystąpi podczas wydarzenia?

Kongres Online Marketing to wydarzenie z całą plejadą najmocniejszych nazwisk z branży. Marcin Maj, Szymon Lisowski, Karol Dziedzic, Monika Czaplicka, Artur Maciorowski, Barbara Stawarz-Garcia czy Justyna Bakalarska i wiele innych praktyków podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem właśnie podczas wydarzenia.

Podczas prelekcji pierwszego dnia zdobędziesz kompleksową wiedzę z tematów online, która jest absolutnym must have dla marketera przed startem planowania działań promocyjnych w 2020 roku. Natomiast podczas sesji warsztatowych praktycznie zgłębisz poruszane tematy.

W nowy rok wkroczysz z umiejętnościami, które pozwolą Ci na pozyskanie jeszcze większej ilości nowych klientów. Obecność firmy w internecie nigdy nie była tak prosta – dzięki udziałowi w Kongresie dowiesz się jak działać najefektywniej bez przepalania budżetu na nietrafione akcje marketingowe.

Więcej informacji o wydarzeniu: http://bit.ly/KongresOnlineMarketing1

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail