X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Snapchat dodaje możliwość tworzenia zdjęć 3D

Czy opcja zdjęć 3D sprawi, że korzystanie z aplikacji da nam jeszcze więcej frajdy?

Snapchat dodaje możliwość tworzenia zdjęć 3Dźródło: YouTube

reklama


Niesamowita głębia obrazu – tak o najnowszej funkcji Snapchata piszą zagraniczne media. Wczoraj Snapchat ogłosił bowiem, że wprowadza do aplikacji możliwość tworzenia zdjęć 3D. Czy dzięki temu zyska ona na nowo na znacznej popularności w Polsce i nie tylko?

Więcej o funkcji

Jak czytamy na stronie Snapchata, nowa funkcja ma sprawić, że użytkownicy nie tylko zrobią inne zdjęcia, ale także stworzą coś nowego, przypominającego widok rzeczywisty.

Co więcej, takie zdjęcie w przyszłości będzie mógł wykonać każdy, kto posiada telefon z podwójnym aparatem.

Zdjęcia 3D w praktyce

Aby móc korzystać z możliwości wprowadzonej wczoraj przez Snapchata trzeba przede wszystkim dokonać aktualizacji swojej aplikacji Snapchat. Kolejnym krokiem jest włączenie aplikacji i otworzenie w niej aparatu. W menu należy zmienić format zdjęć, na 3D, a następnie zrobić selfie.

Podobnie jak na zwykłe zdjęcia, również na te możemy nanieść różne filtry i ulepszenia. Tak wykonane wysyłamy albo do naszych znajomych posiadających aplikację, albo zapisujemy w rolce aparatu w celu późniejszego udostępnienia w dowolnym miejscu w internecie.

Czy opcja będzie dostępna od razu dla wszystkich?

Niestety nie. Początkowo będą mogli z niej korzystać tylko ci, którzy posiadają iPhone’a X i jego nowsze wersje. Jednak zarówno osoby korzystające ze starszych modeli iPhone’a, jak też z tych z Androidem będą mogły odbierać snapy ze zdjęciem 3D.

Warto również dodać, że podobna funkcja dość dobrze sprawdziła się już wcześniej na Facebooku, więc prawdopodobnie niebawem, dostęp do niej zostanie zwiększony o pozostałych użytkowników Snapchata.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail