X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Twitter oficjalnie wprowadza możliwość ustawień kolejności zdjęć

Czy wprowadzenie na stałe tej możliwości ułatwi dodawanie tweetów użytkownikom?

Twitter oficjalnie wprowadza możliwość ustawień kolejności zdjęćźródło: shutterstock.com

reklama


Twitter jakiś czas temu testował możliwość ustawiania dowolnej kolejności zdjęć. Teraz zdecydował się ją wprowadzić na dobre. Mowa tu o funkcji, która tuż po dodaniu zdjęć pozwala ustalić nam kolejność ich wyświetlania.

Lipcowe testy

Twitter w lipcu testował komponowanie tweetów według własnego uznania. Jak twierdzą twórcy serwisu, miało to pomóc uniknąć niepotrzebnych “kliknięć” i zmartwień na temat tego czy zdjęcia będą w takiej kolejności, w jakiej chcemy. Dodają też, że zmiana ta, będzie kluczowa dla marek, które pragną zmaksymalizować swoją wydajność. Dzięki temu nie trzeba byłoby usuwać, dodawać bądź niepotrzebnie edytować danych tweetów

Twitter wprowadził zmiany na dobre

Jak widać, opcja ta pozytywnie przeszła wszystkie testy. W związku z tym, możliwość “panowania” nad dodawanymi przez nas zdjęciami została wprowadzona. Znajdziemy ją w nowej aktualizacji aplikacji. Jest prosta w użyciu i na pewno pomaga nam zniwelować niepotrzebny stres przy dodawaniu kolejnych zdjęć do naszych tweetów.

Jak widzimy na powyższym tweecie, wszystko możemy zrobić za pomocą jednego przesunięcia palcem. To mała zmiana, ale sprawia, że publikowanie treści na tym serwisie społecznościowym na pewno wyda się łatwiejsze i bardziej przejrzyste.

A jak Wam podoba się nowa zmiana?

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail