X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Instagram wprowadza swój odpowiednik Messengera

Instagram idzie w ślady Facebooka i prezentuje nowe funkcje, które pomogą nam komunikować się ze znajomymi i być jeszcze bliżej przyjaciół.

Instagram wprowadza swój odpowiednik Messengera

reklama


Instagram, pomimo że należy do Facebooka, jest zdecydowanie jego największym konkurentem w social media. Wygląda na to, że dzięki nowym funkcjom może także stać się wręcz jego kopią. Co dokładnie wprowadził Instagram dla swoich użytkowników?

Czym jest Threads?

Threads to odpowiednik znanego nam Messangera. Podobnie jak Facebookowa aplikacja, również ta Instagramowa służy do kontaktowania się ze swoimi znajomymi i przyjaciółmi. Możemy zauważyć jednak kilka różnic.

Przede wszystkim, Threads uruchamia się za pomocą aparatu. Zatem wita nas obrazek znany z memów pod tytułem “Gdy przez przypadek włączysz przedni aparat.”. Wszystkim, którzy boją się takiego widoku, proponujemy uruchamiać aplikację z dala od swojej twarzy, bo właśnie ona pojawi się na ekranie naszego telefonu.

źródło: Instagram.com

Jednak, gdy zdjęcie okaże się być spełnieniem naszych marzeń, możemy od razu przekazać je naszym znajomych w prywatnej wiadomości. Użytkownicy tej aplikacji zyskają również dostęp do innych funkcji, takich jak edycja zdjęć czy filmów.  Już teraz można je pobrać zarówno na iOS, jak też Androida.

Status wraz z emotikoną

Tę funkcję również znamy z Facebooka. Służy ona do oznaczenia miejsca, w którym się aktualnie znajdujemy. Obok naszego meldunku, pojawia się również odpowiednia emotikona. To jedna z najczęściej wykorzystywanych przez użytkowników Facebooka możliwości. Czy przyjmie się również na Instagramie? Zobaczymy!

źródło: instagram.com

O nowych funkcjach, z którym możemy skorzystać już dziś czytamy na instagramowym blogu. Jak twierdzą twórcy serwisu, nowe zmiany mogą sprawić, że będziemy jeszcze bliżej naszych przyjaciół na tym serwisie społecznościowym. Są także formą ubarwienia naszej obecności na Instagramie.

My ze swojej strony zachęcamy do pobrania aplikacji Threads, ale również do spędzenia wspólnego czasu z przyjaciółmi w czasie rzeczywistym. Przecież nic nie łączy ludzi tak bardzo, jak wspólnie wypita kawa czy herbata. Nieprawdaż?

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail