X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Znamy datę #digitalfest 2019! Zobacz nazwiska pierwszych prelegentów

#Digitalfest już niedługo! Zobacz jakich prelegentów będziesz mógł usłyszeć!

Znamy datę #digitalfest 2019! Zobacz nazwiska pierwszych prelegentówźródło: materiały od organizatora

reklama


Już 13 listopada w krakowskim Multikinie blisko 30 prelegentów podzieli się swoją wiedzą podczas konferencji #digitalfest z obszaru analityki internetowej, marketingu, sprzedaży, a także wykorzystania nowych technologii w biznesie.

Czego dowiemy się na wydarzeniu?

źródło: materiały od organizatora

Tegoroczna edycja powstała pod hasłem “no bullshit talks”. Wiedza zdobyta na wydarzeniu, będzie odpowiedzią na pytanie jaka jest granica pomiędzy sprzedażą a marketingiem. Dodatkowo, prelegenci postarają się pokazać uczestnikom najczęściej popełniane błędy podczas analizy, a także samą analizę i wizualizację danych, raportowanie, błędy i pułapki analityki podane przez praktyków. Uczestnicy #digitalfest zdobędą także wiedzę praktyczną na temat sztucznej inteligencji i jej wykorzystania w biznesie. Pokażą jak kontekst nowych technologii wpływa na oblicze biznesu oraz opowiedzą co tak właściwie tworzy doświadczenia w digitalu. Pojawią się zatem prelekcję na temat chatbotów, customer experience i social mediów.

Nazwiska prelegentów

źródło: materiały od organizatora

 

Ciekawe case study, praktyczne wskazówki oraz najnowsze trendy w digitalu przedstawią m.in. Jan Zając (Sotrender), Mateusz Czech (Brand24), Janina Bąk (JaninaDaily.com), Paweł Gniadkowski (Obido), Andrzej Ogonowski (SMSAPI), Mateusz Muryjas (Analityczny), Katarzyna Leszczyńska-Bohdan (DO OK), Grzegorz Miłkowski (Content House), Szymon Słowik (Takaoto), Karol Dziedzic (karoldziedzic.pl) Sergey Butko (CallPage), Przemysław Simon Stanisz (NorthStar Consulting),  Jacek Bartczak (Casbeg) i inni. To wszystko wydarzy się 13 listopada w krakowskim Multikinie, na ulicy Dobrego Pasterza 128.

Wydarzenie jest bezpłatne, jednak obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Więcej informacji na temat tegorocznej edycji oraz możliwość rejestracji znajdują się na stronie digitalfest.pl oraz na wydarzeniu na Facebook’u

https://www.facebook.com/events/2492677960955964/ 

Partnerem wydarzenia jest Miasto Kraków oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzenia

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail