X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Jak uruchomić tryb ciemny WhatsApp w przeglądarce internetowej?

Jak włączyć ciemny tryb w komunikatorze na desktopie?

Jak uruchomić tryb ciemny WhatsApp w przeglądarce internetowej?źródło: shutterstock.com

reklama


Twórcy aplikacji wciąż pracują nad tym, aby możliwe było włączenie ciemnego motywu na systemach operacyjnych iOS i Android. Jednak możesz włączyć go w przeglądarkach internetowych. W jaki sposób tego dokonać?

Po co ciemny tryb w aplikacjach?

Wydawać by się mogło, że poza kolorem nic się w aplikacji nie zmienia. Jednak to nie jest prawda. Być może wizualne aspekty nie są wówczas do końca zadowalające, ale zarówno nasz komputer, jak również telefon na pewno nam podziękują. Jednym z plusów użytkowania aplikacji o ciemnym trybie jest przede wszystkim oszczędność baterii, jak również naszego wzroku, który ma mniejsze natężenie kolorów.

Ponadto, to jeden z najnowszych trendów wśród aplikacji i social media. Obecnie aplikacje prześcigają się w tym, która pierwsza wprowadzi tryb ciemny i będzie przy tym ładniejsza i praktyczniejsza niż pozostałe. Podobnie jest w przypadku WhatsApp’a, który również nad tym pracuje.

źródło: thenextweb.com

Ciemny Whats App w przeglądarkach

Jak podaje serwis thenextweb.com, możemy włączyć ciemny tryb aplikacji What’s App zarówno w przeglądarce Chrome i Firefox. Jak to zrobić?

Jeżeli posiadasz przeglądarkę Chrome, musisz zainstalować dodatkowe rozszerzenie Stylus oraz osobny motyw do niego. Możesz go pobrać z Chrome Web Store i po wybraniu odpowiedniego motywu, po prostu go zainstalować. Ostatni krok to uruchomienie aplikacji What’s App i… gotowe!

Podobnie wygląda próba zainstalowania ciemnego trybu aplikacji What’s App, z tym, że z rozszerzeniem Stylus dostosowaną do Firefoxa.

  • Dałem się nabrać widząc ten clickbaitowy tytuł. Przecież Stylish jest to edytowania KAŻDEJ istniejącej strony na świecie.

Promuj biznes na łamach SOCIALPRESS.pl!

Zobacz możliwości reklamy w portalu

Reklama


Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail