X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Jak uruchomić tryb ciemny WhatsApp w przeglądarce internetowej?

Jak włączyć ciemny tryb w komunikatorze na desktopie?

Jak uruchomić tryb ciemny WhatsApp w przeglądarce internetowej?źródło: shutterstock.com

reklama


Twórcy aplikacji wciąż pracują nad tym, aby możliwe było włączenie ciemnego motywu na systemach operacyjnych iOS i Android. Jednak możesz włączyć go w przeglądarkach internetowych. W jaki sposób tego dokonać?

Po co ciemny tryb w aplikacjach?

Wydawać by się mogło, że poza kolorem nic się w aplikacji nie zmienia. Jednak to nie jest prawda. Być może wizualne aspekty nie są wówczas do końca zadowalające, ale zarówno nasz komputer, jak również telefon na pewno nam podziękują. Jednym z plusów użytkowania aplikacji o ciemnym trybie jest przede wszystkim oszczędność baterii, jak również naszego wzroku, który ma mniejsze natężenie kolorów.

Ponadto, to jeden z najnowszych trendów wśród aplikacji i social media. Obecnie aplikacje prześcigają się w tym, która pierwsza wprowadzi tryb ciemny i będzie przy tym ładniejsza i praktyczniejsza niż pozostałe. Podobnie jest w przypadku WhatsApp’a, który również nad tym pracuje.

źródło: thenextweb.com

Ciemny Whats App w przeglądarkach

Jak podaje serwis thenextweb.com, możemy włączyć ciemny tryb aplikacji What’s App zarówno w przeglądarce Chrome i Firefox. Jak to zrobić?

Jeżeli posiadasz przeglądarkę Chrome, musisz zainstalować dodatkowe rozszerzenie Stylus oraz osobny motyw do niego. Możesz go pobrać z Chrome Web Store i po wybraniu odpowiedniego motywu, po prostu go zainstalować. Ostatni krok to uruchomienie aplikacji What’s App i… gotowe!

Podobnie wygląda próba zainstalowania ciemnego trybu aplikacji What’s App, z tym, że z rozszerzeniem Stylus dostosowaną do Firefoxa.

  • Dałem się nabrać widząc ten clickbaitowy tytuł. Przecież Stylish jest to edytowania KAŻDEJ istniejącej strony na świecie.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail