X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Pinterest z nowym, odświeżonym wyglądem

Czym, tym razem wizualnie, zaskoczył nas Pinterest?

Pinterest z nowym, odświeżonym wyglądemźródło: pinterest.com

reklama


Fani Pinteresta na pewno się ucieszą. Serwis społecznościowy zaskakuje bowiem odświeżonym wyglądem i, jak twierdzi serwis, wieloma ulepszeniami wizualnymi dla użytkowników. Co zostało odmienione?

Doznania wizualne przede wszystkim

Pinterest chce, aby jego użytkownicy jeszcze bardziej skupili się na wizualnych inspiracjach i właśnie dlatego, przygotował nowy wygląd swojej aplikacji na systemy operacyjne Android i iOS. I tak, od teraz posiada więcej spersonalizowanych rekomendacji, a obok pinezek, mamy znacznie więcej wolnej przestrzeni. To jednak nie wszystko! Od teraz, pole wyszukiwań znajduje się na głównym pasku nawigacyjnym, dzięki czemu jednym ruchem kciuka przejdziesz do popularnych wyszukiwań.

Dodatkowym atutem jest to, że pomysły od obserwowanych użytkowników pojawiają się chronologicznie. Aktualizacji został również poddany widok profilu i tablicy, dzięki którym łatwiej jest odnaleźć zapisane piny.

źródło: newsroom.pinterest.com

źródło: newsroom.pinterest.com

Czy aktualizacja jest już dostępna?

Pinterest powoli zaczyna wdrażać nową aktualizację serwisu. Na ten moment, zostaliśmy jedynie o tym poinformowani, co również jest ważną kwestią, gdyż ucięto wszelakie spekulacje na ten temat. 1 listopada na newsroomie Pinteresta pojawiła się informacja o zmianach wizualnych oraz zdjęcia potwierdzające nowy wygląd serwisu społecznościowego. I chociaż niektóre kraje będą musiały jeszcze trochę poczekać, trzeba przyznać, że to bardzo dobry krok Pinteresta.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail