X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Poznajcie najciekawsze profile zwierząt na Instagramie

Co powiedzielibyście na współpracę ze zwierzęcym profilem na Instagramie?

Poznajcie najciekawsze profile zwierząt na Instagramieźródło: shutterstock.com

reklama


Co łączy zwierzęta, ludzi i Instagram? Otóż profile, które obserwują tysiące followersów, podczas gdy influencerem jest pies, kot, a nawet prosię. Zobaczcie te, które cieszą się największą popularnością.

1) jiffpom

źródło: Instagram.com

Gwiazda internetu w postaci psa. Dlaczego nie? Nie da się zaprzeczyć temu, że 9,7 miliona obserwujących robi wrażenie! Posty w tym przypadku pojawiają się regularnie, chociaż w odstępie kilku dni. Jak łatwo zauważyć na instagramowym profilu, sława tego psa nie kończy się jedynie na social media. Posiada on też swoją stronę internetową i adres mailowy.

źródło: instagram.com

2) nala_cat

źródło: instagram.com

Jak widać na powyższym zrzucie ekranu, to konto posiada ponad 4,3 miliona użytkowników. Co na nim znajdziemy? Zdjęcia, krótkie filmiki, a nawet filmy na IGTV z udziałem kota. Treści pojawiają się dość regularnie w odstępach 1-2 dni, a każde z nich jest wyjątkowe. Często też stylizacje kota odnoszą się do obecnej mody, panujących trendów, czy tematów numer jeden, jak w poniższym przypadku:

źródło: Instagram.com

3) juniperfoxx

źródło: instagram.com

Czy ten lis wygląda na najszczęśliwszego? Ciężko stwierdzić. Jednak faktem jest, iż posiada ponad 2,9 miliona obserwujących na Instagramie, a zdjęcia bądź krótkie filmy pojawiają się niemalże każdego dnia. I trzeba przyznać, że poruszają serce.

źródło: instagram.com

4) pumpkintheraccoon

źródło: instagram.com

To konto należy zarówno do szopa pracza, jak też jego kolegi – psa. Zostali oni uratowani przez kobietę, która obecnie się nimi zajmuje i… założyła im profil na Instagramie. Zwierzęta mają 1,4 miliona obserwujących, a posty pojawiają się co kilka dni.

źródło: instagram.com

5) realdiddykong

źródło: instagram.com

Przyszedł też czas na dwie małpki obserwowane przez 979 tysięcy użytkowników. Na tym profilu zdjęcia pojawiają się rzadko, ale same małpki uznawane są za gwiazdy internetu i powstają o nich coraz to liczniejsze publikacje. Oczywiście, opinie co do posiadania tych zwierząt są różne i to również można zauważyć oraz o tym przeczytać, do czego zachęcamy.

źródło: instagram.com

6) this_girl_is_a_squirrel

źródło: instagram.com

Może zastanawialiście się kiedyś jaką rozrabiaką jest szynszyla? Jeżeli tak, to koniecznie musicie zaobserwować ten profil. Poznacie żywotność, dźwięki jakie wydaje, a nawet rodzaje jedzenia dla tego zwierzęcia. Ten profil ma 725 tysięcy obserwujących, a posty pojawiają się co kilka dni. Ale czyż nie warto czekać?

źródło: instagram.com

7) prissy_pig

źródło: instagram.com

Świnkę Prissy obserwuje aż 705 tysięcy użytkowników. Zdjęcia na tym medium społecznościowym wzorowane są na tych, które dodają ludzie. Prissy często widywana jest także w towarzystwie innej świnki – Pop. Natomiast zdjęcia pojawiają się na jej profilu nawet kilka razy dziennie.

źródło: instagram.com

8) jureczek.jeż

źródło: Instagram.com

Ten przykład co prawda nie cieszy się aż tak dużą liczbą odbiorców, ale jest z Polski. Jeż na Instagramie posiada 1 878 obserwujących, a jego zdjęcia pojawiają się przynajmniej dwa razy w tygodniu. Kto wie? Może po naszym artykule liczba ta wzrośnie i będą pojawiały się częściej? :)

źródło: Instagram.com

Jak widać po liczbie obserwatorów, zwierzęta w sieci mogą nas zauroczyć. Co ważne, często większość ludzi rezygnuje ze swoich własnych profili, właśnie na ich rzecz. A my, cóż… Chętnie oglądamy filmiki z mruczącymi kotkami, bawiącymi się pieskami, czy chociażby zdjęcie świnek, które siedzą w samochodzie.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail