X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Twitter wprowadza nowe funkcje, które umożliwią segregację treści

W jaki sposób nowe funkcje Twittera pozwolą filtrować treści?

Twitter wprowadza nowe funkcje, które umożliwią segregację treściźródło: shutterstock.com

reklama


Czujesz, że coś Cię omija? Nie widzisz śmiesznych wpisów lub nie docierasz do tych ważnych? Jeżeli tak, to nowe funkcje Twittera są właśnie dla Ciebie. Pozwolą Ci też być na bieżąco.

Szukajcie, a znajdziecie

Tym hasłem do tej pory kierowali się użytkownicy Twittera. Powód? Brakowało odpowiedniej segregacji treści na tym medium społecznościowym. I tak, mogliśmy obserwować użytkowników, ale gdy chcieliśmy zobaczyć konkretny post, musieliśmy wpisać odpowiednią frazę w wyszukiwania. To zaś powodowało, że dotarcie do szukanych treści było dużo trudniejsze, a czasami wręcz niemożliwe, gdyż tonęło w gąszczu innych, o większej popularności. Nie umknęło to Twitterowi i stąd pomysł na zmiany. Od teraz możemy wyszukiwać treści po hashtagu, a nowi użytkownicy będą mogli szybciej się przystosować. W przyszłości, Twitter pozwoli też sortować wiadomości na podstawie naszej lokalizacji.

Gorący temat

Koniec z brakiem informacji na tematy, które Cię interesują. Twitter umożliwił bowiem użytkownikom obserwowanie odpowiedniego hasła oraz pokrewnych hashtagów. Ale to nie wszystko! Często zdarza się tak, że kiedy zdecydujemy się coś obserwować, to treści pojawiają się tam rzadko i mają małą liczbę odbiorców. Dlatego też, od teraz będziesz mógł zobaczyć te statystyki, tj. followersi oraz aktywność hashtaga.

źródło: socialmediatoday.com

A tu, mamy screena, który potwierdza w jaki sposób będziemy widzieć aktywność tweeta.

źródło: socialmediatoday.com

Wpadnij na Twittera! Będzie fajnie!

Zdaje się, że właśnie takie okrzyki chce nam między słowami przekazać serwis społecznościowy. Od niedawna pozwala on bowiem łatwiej i szybciej postawić pierwsze kroki nowym użytkownikom na serwisie. Wszystko po to, aby mogli dokładniej sprecyzować co ich interesuje, a w przyszłości również tworzyli w pełni zaangażowaną w treści społeczność Twittera.

źródło: socialmediatoday.com

A to nie koniec zmian! Jak twierdzi serwis socialmediatoday.com, serwis twierdzi, iż pracuje nad tym, aby użytkownicy mogli sortować treści na podstawie lokalizacji oraz wybranego regionu.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail