X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Video i Content Marketing – czy mogą uzupełniać się i tworzyć większą całość?

Podczas konferencji IAB HowTo: Video & Content Marketing. Best Friends Forever dowiemy się, jak połączyć content marketing i video marketing w najbardziej skuteczną metodę przekazu reklamowego.

Video i Content Marketing – czy mogą uzupełniać się i tworzyć większą całość?źródło: materiały od organizatora

reklama


Jak skutecznie docierać z komunikacją marki do przedstawicieli „Gen Z”? Kiedy i jak zwrócić uwagę konsumenta? Czy treści mogą mieć wpływ na rzeczywistość? Jak video commerce wspiera proces zakupowy użytkowników?

Na te i inne pytania odpowiedzą prelegenci konferencji organizowanej w ramach cyklu IAB HowTo „Video & Content Marketing. Best Friends Forever”, która odbędzie się już 28 stycznia. 

O IAB HowTo

Ideą IAB HowTo – wydarzeń inicjowanych przez członków grup roboczych działających przy IAB Polska – jest chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem oraz prezentacja najlepszych praktyk przez ekspertów, którzy zajmują się reklamą internetową. 28 stycznia przedstawiciele Grup Roboczych Content Marketing i Audiowideo, działających w strukturach IAB Polska, opowiedzą jak połączyć obie te dziedziny w najbardziej skuteczną metodę przekazu reklamowego, jaką jest Video Content Marketing.

źródło: materiały prasowe

– Reklama contentowa oraz reklama wideo od kilku lat przeżywają prawdziwy rozkwit dzięki możliwościom jakie daje internet. Połączenie tych form marketingu pozwala tworzyć najskuteczniejsze i najgłośniejsze kampanie reklamowe. Formaty wideo oferują najpełniejszą metodę przekazu, a dzięki contentowej strategii zawarcia wszystkiego w przydatnych i dobrze stargetowanych treściach, użytkownicy otrzymują produkt, któremu nie mogą się oprzeć. O sukcesie takiego połączenia decyduje przede wszystkim wiedza i praktyka, dlatego warto dowiedzieć się o nich jak najwięcej. – tłumaczy Rafał Jung, Marketing Product Manager w Polska Press Grupa, szef Grupy Roboczej Audio Video w IAB Polska.

W całodziennej konferencji wezmą udział przedstawiciele marketerów, agencji reklamowych, agencji interaktywnych i domów mediowych.

– Podczas konferencji eksperci opowiedzą między innymi jakie rozwiązania video i content marketingowe stosują najwięksi gracze na rynku i co tak naprawdę jest kluczem do sukcesu w komunikacji. Co jest ważne dziś, a na jakie rozwiązania warto postawić jutro. Tematy wydarzenia zostały dobrane tak, by wyciągnąć z obu dziedzin to co najcenniejsze oraz pokazać ich najlepsze połączenia. – komentuje Marta Nowicka, Head of Ad Product: Content Marketing & Native w Media Impact Polska, szefowa Grupy Roboczej Content Marketing.

Kto podzieli się wiedzą?

W gronie prelegentów wydarzenia znajdą się: Kamil Rutkowski z Agory, Małgorzata Dąbrowska z Taboola, Igor Samul z Mediafarm, Marek Myślicki z Abstra, Magdalena Jabłońska i Aneta Gąsiorek z Allegro.pl, Michał Zajdel i Krzysztof Domeradzki z Kantar, Tomasz Wileński z Islay, Jacek Studziński i Radek Dudzic z Isobar Polska, Martyna Kudełko z LiquidThread, Klaudia Pac z Coca-Cola, Jędrzej Nowak z mediaPPG, Filip Połoska z NOIZZ, Ringier Axel Springer Polska, Krzysztof Caliński z Cyfrowy Polsat.

Dla kogo jest wydarzenie?

Organizatorzy zapraszają na konferencję marketerów, mediaplanerów, managerów i specjalistów od reklamy, którzy razem z nami są gotowi poznać tajniki obu fascynujących dziedzin. Zagłębić się w strumień danych oraz zainspirować ciekawymi przykładami kampanii. Zapraszamy wszystkich chętnych do zdobycia praktycznej wiedzy.

Wydarzenie jest objęte akredytacją DIMAQ. Oznacza to, że uczestnicząc w IAB HowTo, posiadacze certyfikatu otrzymują 20 punktów recertyfikacyjnych.

Więcej informacji: https://howto.iab.org.pl/content-2020/ 

SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzenia.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail