X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Instagram wprowadza naklejkę “Stay Home”

Instagram zachęca do pozostania w domu i wprowadza nową naklejkę w Stories.

Instagram wprowadza naklejkę “Stay Home”źródło: unsplash.com

reklama


Zewsząd możemy słyszeć wezwania do tego, abyśmy pozostali w domu i ograniczyli wszelkie wyjścia na zewnątrz tylko do tych niezbędnych. Do wzmocnienia tego przekazu przyczyniają się także serwisy społecznościowe. Możemy obserwować w nich szereg akcji takich jak #zostańwdomu, #stayfuckhome czy #homeoffice, które pokazują różnego typu treści i motywują do społecznej odpowiedzialności.

Stay Home

Nic dziwnego, że Instagram także podjął kolejne działania, które mają na celu zachęcenie nas do tego, abyśmy pozostali w swoich czterech kątach. Dwa dni temu poinformowano o wprowadzeniu nowej naklejki “Stay Home”, którą możemy dodać do zdjęć lub filmów udostępnianych w Stories.

źródło: twitter.com

Jeśli dodamy naklejkę do naszych treści, pojawią się one w ogólnodostępnym Stories o tej samej nazwie, co owa naklejka, które pokazuje to, w jaki sposób spędzamy czas w domu i jesteśmy bezpieczni.

Dostępność

Na ten moment nie możemy przetestować naklejki, co może oznaczać, że dopiero dotrze ona do użytkowników z Polski. W tweecie nie wskazano jednak, że jest ona dostępna dla wybranych regionów, więc z pewnością wkrótce będzie także dla nas dostępna. Już teraz mamy nadzieję, że wiele osób skorzysta z tej opcji i rzeczywiście zrezygnuje z wyjścia z domu.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail