X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

PornHub stworzył serwis, który nauczy Cię… jak myć ręce

PornHub uruchomił inicjatywę wspierającą walkę z koronawirusem. Poznaj serwis ScrubHub, w którym znajdziemy materiały wideo dotyczące mycia rąk.

PornHub stworzył serwis, który nauczy Cię… jak myć ręceźródło: unsplash.com

reklama


Serwis PornHub niejednokrotnie zaskoczył nas swoimi marketingowymi posunięciami. Tym razem nie było inaczej. Twórcy platformy uruchomili serwis ScrubHub, w ramach którego prezentowane są materiały wideo… uczące, jak myć ręce.

PornHub z nowym, nietypowym serwisem

Jak czytamy na WeRSM, odkąd PornHub zaczął oferować konto premium za darmo na całym świecie, ruch w wiodącym serwisie z treściami wideo dla dorosłych wzrósł o 24,4%. Takie posunięcie ze strony firmy miało być zachętą dla użytkowników do tego, aby stosowali się do wytycznych i pozostali w domach. Być może dlatego także, w obliczu pandemii, PornHub postanowił wykorzystać swoją rozpoznawalność, aby wyedukować użytkowników na temat zachowania higieny dłoni.

Z tego powodu powstał nowy portalu ScrubHub i towarzysząca mu kampania. Platforma dostarcza informacji na temat procedur dbania o czystość rąk i tego, w jaki sposób możemy ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa. Znajdziemy na niej setki filmów o myciu rąk, które zostały stworzone zarówno przez aktorów PornHuba, jak i zwykłych ludzi.

źródło: scrubhub.tv

Na stronie znajduje się także pasek umożliwiający zgłoszenie swoich dłoni do materiałów wideo. Po wypełnieniu formularza możliwe jest aplikowanie i zapewnienie sobie nietypowej sławym. Każdego dnia ogłaszani są finaliści, a spośród nich wyłonieni zostaną zwycięzcy.

Działania edukacyjne i pomoc organizacjom non-profit

ScrubHub to nowy portal i kampania rozpoczęta, aby nauczyć ludzi, jak ćwiczyć właściwe procedury higieniczne, a tym samym ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa. Działania pod szyldem ScrubHub wiążą się także ze zbiórką środków pieniężnych na rzecz organizacji non-profit pomagającym w walce z COVID-19.

Trzeba przyznać, że to ciekawa inicjatywa PornHuba, który w oryginalny sposób postanowił włączyć się w walkę z kryzysem, a przede wszystkim w edukację użytkowników internetu.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail