X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

TikTok wprowadza naklejki z darowizną dla osób dotkniętych koronawirusem

Jaki będzie kolejny krok w stronę pomocy osobom dotkniętym wirusem COVID-19 ze strony TikToka?

TikTok wprowadza naklejki z darowizną dla osób dotkniętych koronawirusemźródło: shutterstock.com

reklama


TikTok niedawno wyszedł z inicjatywą pomocy osobom dotkniętym wirusem COVID-19. Wszystko za sprawą specjalnych naklejek z darowizną. Ile pieniędzy można przekazać za ich pośrednictwem? I w jaki sposób będzie to możliwe?

TikTok i naklejka wsparcia

O wprowadzeniu nowej opcji pomocy osobom dotkniętym zmianom, jakie spowodował koronawirus, na swoim koncie na Twitterze poinformował Matt Navarra. Dodał on tam wpis z bloga aplikacji, gdzie możemy znaleźć kilka przydatnych informacji na ten temat. Czytamy tam również informację, że w pierwszych miesiącach od wprowadzenia, na ten cel zostanie przekazane do 10 milionów dolarów. To dość spora kwota, gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że TikTok już wcześniej na pomoc w zwalczaniu COVID-19 przekazał ponad 385 milionów dolarów. Dodatkowo, wszystko co musi zrobić w tym celu użytkownik to jedynie wybranie naklejki o nazwie COVID-19. Kolejnym krokiem jest wybranie organizacji i umieszczenie naklejki na video w aplikacji.

źródło: newsroom.tiktok

Naklejka a pomoc

Pieniędzy jest obecnie wszędzie brak. W związku z tym, wszelakie rodzaje zbiórek na pomoc w walce z wirusem są mile widziane. Chińska aplikacja postawiła na naklejkę wspierającą, która również bardzo dobrze sprawdzała się w przypadku Instagrama. To doskonałe rozwiązanie, biorąc pod uwagę znikomą potrzebę zaangażowania samych użytkowników. Dzięki niej, mogą oni wesprzeć wybraną przez siebie organizację, w tym również z bliskiego otoczenia, dla której wirus nie okazał się łaskawy nie tylko zdrowotnie. Dlatego też, trzymamy kciuki za to, aby w przyszłości na ten cel poszło jeszcze więcej pieniędzy, niż do tej pory zakłada TikTok.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail