X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

TikTok wprowadza naklejki z darowizną dla osób dotkniętych koronawirusem

Jaki będzie kolejny krok w stronę pomocy osobom dotkniętym wirusem COVID-19 ze strony TikToka?

TikTok wprowadza naklejki z darowizną dla osób dotkniętych koronawirusemźródło: shutterstock.com

reklama


TikTok niedawno wyszedł z inicjatywą pomocy osobom dotkniętym wirusem COVID-19. Wszystko za sprawą specjalnych naklejek z darowizną. Ile pieniędzy można przekazać za ich pośrednictwem? I w jaki sposób będzie to możliwe?

TikTok i naklejka wsparcia

O wprowadzeniu nowej opcji pomocy osobom dotkniętym zmianom, jakie spowodował koronawirus, na swoim koncie na Twitterze poinformował Matt Navarra. Dodał on tam wpis z bloga aplikacji, gdzie możemy znaleźć kilka przydatnych informacji na ten temat. Czytamy tam również informację, że w pierwszych miesiącach od wprowadzenia, na ten cel zostanie przekazane do 10 milionów dolarów. To dość spora kwota, gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że TikTok już wcześniej na pomoc w zwalczaniu COVID-19 przekazał ponad 385 milionów dolarów. Dodatkowo, wszystko co musi zrobić w tym celu użytkownik to jedynie wybranie naklejki o nazwie COVID-19. Kolejnym krokiem jest wybranie organizacji i umieszczenie naklejki na video w aplikacji.

źródło: newsroom.tiktok

Naklejka a pomoc

Pieniędzy jest obecnie wszędzie brak. W związku z tym, wszelakie rodzaje zbiórek na pomoc w walce z wirusem są mile widziane. Chińska aplikacja postawiła na naklejkę wspierającą, która również bardzo dobrze sprawdzała się w przypadku Instagrama. To doskonałe rozwiązanie, biorąc pod uwagę znikomą potrzebę zaangażowania samych użytkowników. Dzięki niej, mogą oni wesprzeć wybraną przez siebie organizację, w tym również z bliskiego otoczenia, dla której wirus nie okazał się łaskawy nie tylko zdrowotnie. Dlatego też, trzymamy kciuki za to, aby w przyszłości na ten cel poszło jeszcze więcej pieniędzy, niż do tej pory zakłada TikTok.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail