X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Twitter pozwoli wybrać, kto może odpowiadać na nasze tweety

Twitter testuje funkcję, w ramach której moglibyśmy ograniczyć grono osób odpowiadających na nasze treści.

Twitter pozwoli wybrać, kto może odpowiadać na nasze tweetyźródło: shutterstock.com

reklama


Wygląda na to, że wkrótce liczba ostrych dyskusji na Twitterze może się zmniejszyć. Serwis pracuje obecnie nad nową funkcją, w ramach które moglibyśmy ograniczyć liczbę osób, które mogą odpowiadać na nasze tweety.

Z pewnością wielu aktywnym użytkownikom Twittera zdarzyło się być świadkiem lub uczestnikiem dyskusji, która nie była merytoryczna lub nie zmierzała w dobrym kierunku. Być może takie właśnie sytuacji powodowały, że zaniechaliśmy dodania wpisu, aby uniknąć wymiany zdań z niektórymi odbiorcami. Rozwiązaniem tego problemu miałaby być nowa funkcja Twittera.

Ograniczenia na Twitterze

Funkcja, nad którą pracują przedstawiciele serwisu, blokowałaby możliwość dyskusji niektórym użytkownikom. Wszyscy mogliby polubić i wyświetlić danego tweeta, ale w przypadku skorzystania z któregoś jej wariantu, niemożliwe byłoby komentowanie danego posta.

Mielibyśmy możliwość wyboru jednej spośród 3 opcji i tym samym określenia, czy w rozmowie na temat opublikowanych treści mogą uczestniczyć wszyscy, tylko obserwatorzy autora czy może tylko osoby oznaczone w danym tweecie. 

źródło: Twitter

Funkcja w fazie testów

Twitter wskazuje, że funkcja jest obecnie w fazie testów wśród ograniczonej liczby użytkowników na całym świecie korzystających z niego za pomocą urządzenia z systemem Android, iOS i aplikacji internetowej. Jednak już teraz możemy się spodziewać, że byłaby ona rozwiązaniem wielu problemów na platformie. O tym, czy zostanie wprowadzona przekonamy się już wkrótce.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail