X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Twitter pozwoli wybrać, kto może odpowiadać na nasze tweety

Twitter testuje funkcję, w ramach której moglibyśmy ograniczyć grono osób odpowiadających na nasze treści.

Twitter pozwoli wybrać, kto może odpowiadać na nasze tweetyźródło: shutterstock.com

reklama


Wygląda na to, że wkrótce liczba ostrych dyskusji na Twitterze może się zmniejszyć. Serwis pracuje obecnie nad nową funkcją, w ramach które moglibyśmy ograniczyć liczbę osób, które mogą odpowiadać na nasze tweety.

Z pewnością wielu aktywnym użytkownikom Twittera zdarzyło się być świadkiem lub uczestnikiem dyskusji, która nie była merytoryczna lub nie zmierzała w dobrym kierunku. Być może takie właśnie sytuacji powodowały, że zaniechaliśmy dodania wpisu, aby uniknąć wymiany zdań z niektórymi odbiorcami. Rozwiązaniem tego problemu miałaby być nowa funkcja Twittera.

Ograniczenia na Twitterze

Funkcja, nad którą pracują przedstawiciele serwisu, blokowałaby możliwość dyskusji niektórym użytkownikom. Wszyscy mogliby polubić i wyświetlić danego tweeta, ale w przypadku skorzystania z któregoś jej wariantu, niemożliwe byłoby komentowanie danego posta.

Mielibyśmy możliwość wyboru jednej spośród 3 opcji i tym samym określenia, czy w rozmowie na temat opublikowanych treści mogą uczestniczyć wszyscy, tylko obserwatorzy autora czy może tylko osoby oznaczone w danym tweecie. 

źródło: Twitter

Funkcja w fazie testów

Twitter wskazuje, że funkcja jest obecnie w fazie testów wśród ograniczonej liczby użytkowników na całym świecie korzystających z niego za pomocą urządzenia z systemem Android, iOS i aplikacji internetowej. Jednak już teraz możemy się spodziewać, że byłaby ona rozwiązaniem wielu problemów na platformie. O tym, czy zostanie wprowadzona przekonamy się już wkrótce.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail