X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Już 25 września semKRK w wersji on-line

Niebawem pierwsza w pełni internetowa wersja semKRK. Kto wystąpi podczas 15 edycji wydarzenia?

Już 25 września semKRK w wersji on-lineźródło: facebook.com/pg/spotkaniasemkrk

reklama


25 września, w piątek, o godzinie 12:00 na Evenea Live odbędzie się 15 edycja semKRK. Na ekranie zobaczymy wystąpienia 9 prelegentów z branży SEM/SEO oraz uroczyste wręczenie nagród semKRK awards.

O semKRK

semKRK to krakowskie spotkania tworzone dla właścicieli biznesów, działów marketingu, branży e- commerce, ale również specjalistów SEM oraz agencji marketingu internetowego. Idea spotkań organizowanych przez krakowską agencję DevaGroup to przede wszystkim wymiana wiedzy w luźnej, barcampowej atmosferze. Spotkaniom przyświeca jeden główny cel: integracja branży marketingu online oraz edukacja.

Najbliższe semKRK ze względów bezpieczeństwa odbędzie się on-line, bez limitu uczestników.

Prelegenci i semKRK awards

Wśród dotychczas ogłoszonych prelegentów jest m.in Iwona Michalec, specjalistka ds. SEO i Content Marketingu w ATOM Agency, Miłosz Krasiński, właściciel w Web Chilli Fruit Consulting, Paweł Kosmala, właściciel w Kuźnia e-Biznesu, Andrzej Brandt, Head of PPC w Semahead oraz Artur Mosiak, Senior EMEA Product Lead for Smart Bidding w Google.

W trakcie semKRK#15 on-line organizatorzy wręczą nagrody semKRK awards. Te specjalne wyróżnienia otrzymają najlepsze case studies z kampanii przeprowadzonych przez polskie agencje lub na rynku polskim. Zgłoszenia w trzech kategoriach:

  • Najlepsza kampania SEO
  • Najlepsza kampania Google Ads
  • Najlepsza kampania dla e-commerce

będą rozpatrywane przez jury złożone z prelegentów poprzednich edycji semKRK.

7 września upływa termin nadsyłania zgłoszeń, 16 września poznamy finalistów, a 25 września na żywo zostaną ogłoszeni zwycięzcy.

źródło: materiały prasowe

Warsztaty towarzyszące

W dniach 22-24 września odbędą się również praktyczne warsztaty online towarzyszące semKRK, które podzielono na 3 ścieżki tematyczne: SEO, które poprowadzą Kamil Sroka, Łukasz Suchy oraz Michał Suski, Google Ads, na których pojawi się Marta Koziarz, Krzysztof Marzec oraz Karol Dziedzic i Google Analytics, na których wiedzą podzieli się m.in. Bartłomiej Karczmarczyk.

Więcej o wydarzeniu: https://app.evenea.pl/event/semkrk15/

SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzenia. 

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail