X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Ruszają “Rozmowy Facebooka”, czyli podcast giganta po polsku

Facebook rusza z projektem podcastów podzielonych na cykle tematyczne. Dziś zaprezentowano pierwsze odcinki "Rozmów Facebooka".

Ruszają “Rozmowy Facebooka”, czyli podcast giganta po polskuźródło: shutterstock.com

reklama


Facebook podąża za potrzebami użytkowników i zaprezentował dziś pierwsze odcinki nowego podcastu. Seria zatytułowana „Rozmowy Facebooka” będzie poświęcona trendom społecznym i biznesowym oraz technologii.

Cykle tematyczne

Podcast podzielono na trzy cykle tematyczne. W serii „Trendy” dyskusje z badaczami i ekspertami będą dotyczyć szerokiej perspektywy nowych zjawisk społecznych i technologicznych, które wpływają na biznes.

W „Markach” autorzy podcastu i ich goście będą rozmawiać o tym jak firmy opowiadają swoje historie – przeanalizują najciekawsze kampanie i zastanowią się jak zmienia się podejście do marketingu.

Cykl „Narzędzia” skupi się na technologiach Facebooka. Pracownicy firmy opowiedzą o najnowszych dostępnych rozwiązaniach, kierunkach w jakich idą media społecznościowe, o tym jak kreatywnie wykorzystywać platformy technologiczne oraz jakich zasad należy przestrzegać, aby korzystać z nich w bezpieczny sposób.

źródło: materiały prasowe

Prowadzący i eksperci

Premierowo zaprezentowano cztery odcinki – odcinek wprowadzający z udziałem Agnieszki Kosik oraz pierwsze odcinki każdego z trzech cykli. Kolejne będą publikowane naprzemiennie w tygodniowych odstępach.

Podcast poprowadzą Karol Stryja, jeden z czołowych promotorów podcastów i rewolucji głosowej w Polsce, oraz Edyta Kowal, ekspertka w zakresie marketingu i doradztwa strategicznego dla firm.

źródło: materiały prasowe

Gośćmi podcastu poza ekspertami Facebooka będą również czołowi polscy decydenci biznesowi, naukowcy oraz liderzy opinii. W premierowych odcinkach udział wzięli m.in. polska badaczka sztucznej inteligencji Aleksandra Przegalińska, dyrektor generalny UN Global Compact w Polsce Kamil Wyszkowski oraz szef marketingu OLX.pl Marcin Sienkowski.

Facebook istnieje aby zbliżać ludzi i wspierać ich w budowaniu społeczności. To oczywiste, że realizacja tego celu nie jest możliwa bez rozmów, dlatego są one dla nas tak ważne. Rozmowy pomagają nam też lepiej rozumieć świat. Zmiany, szczególnie w świecie reklamy i technologii, zachodzą szybko i kontakt z innymi ludźmi jest niezbędny aby za nimi nadążyć. Wierzę, że nasz podcast będzie ciekawym źródłem wiedzy i inspiracji – mówi Agnieszka Kosik, Head of Poland at Facebook.

Gdzie posłuchać podcastu?

„Rozmowy Facebooka” są dostępne na stronie facebook.com/business/m/rozmowyfacebooka oraz wszystkich głównych platformach z podcastami, w tym Spotify, Apple Podcasts i innych.

Źródło: informacja prasowa

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail