X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Kinder wprowadza aplikację, która ożywia zabawki poprzez AR

Applaydu to nowa aplikacja mobilna, która ożywia zabawki z Kinder Niespodzianek dzięki rozszerzonej rzeczywistości.

Kinder wprowadza aplikację, która ożywia zabawki poprzez ARźródło: shutterstock.com

reklama


Produkty Kinder istnieją na rynku od 1968 roku. Kinder Niespodzianka została wymyślona przez Michele Ferrero w 1974 roku, a w Polsce popularne „jajko niespodzianka” po raz pierwszy pojawiło się w 1993 roku i od razu zdobyło sympatię kilku pokoleń konsumentów.

Twórcy słodkości podążają za trendami i potrzebami odbiorców, dlatego stworzono aplikację Applaydu. Poprzez rozszerzoną rzeczywistość przenosi ona użytkowników do zabawnego świata wyobraźni, w którym królują ożywione zabawki z Kinder Niespodzianki.

Edurozrywka

Applaydu to aplikacja typu edurozrywka, która uczy poprzez zabawę. Została opracowana we współpracy z francuskim producentem gier Gameloft for brands. Ma ona na celu zachęcić rodziców i ich dzieci do wspólnego, wzmacniającego więzi spędzania czasu, w trakcie którego będą oni mogli razem bawić się i odkrywać nowe doświadczenia. W procesie tworzenia aplikacji uczestniczył Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Oksfordzkiego, zapewniając twórcom naukowe wsparcie.

Applaydu

Applaydu oferuje nowe, pochłaniające możliwości przeżywania i doświadczania adresowane do dzieci w wieku od 4 do 9 lat. Środowiska, postacie i opowieści są przemyślane i zbudowane tak, aby pobudzać wyobraźnię dzieci i stymulować ich zdolność do uczenia się nowych rzeczy. Użytkownicy Applaydu mogą cieszyć się grami, historyjkami interaktywnymi oraz wieloma innymi atrakcjami.

źródło: materiały prasowe

W aplikacji znajdziemy 11 ciekawych minigier dla dzieci, w których mogą być prawdziwymi bohaterami oraz 220 niezapomniane postacie, które przeprowadzą je przez przygody. Co więcej, w aplikacji pojawia się kolekcja masek AR, dzięki którym dziecko może wcielić się w ulubioną postać.

Bezpieczeństwo aplikacji

Nowa aplikacja mobilna od Kinder zapewnia również przyjazne dla rodziny, bezpieczne i kontrolowane środowisko, wolne od reklam i zakupów w aplikacji. To także funkcje kontroli rodzicielskiej, takie jak raportowanie aktywności i możliwość wyboru poziomu trudności. Wszystko po to, aby zapewnić rodzicom poczucie bezpieczeństwa, a dzieciom bezpieczną zabawę.

Kinder, w celu opracowania aplikacji, nawiązała współpracę z firmą Gameloft for brands − liderem w tworzeniu aplikacji z grami promujących marki − która udostępniła swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu gier, technologii, grafiki komputerowej i animacji 3D.

Natomiast Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Oksfordzkiego przekazał marce Kinder zestaw wytyczne. Pomogły one stworzyć aplikację, mającą na celu wsparcie rozwoju dzieci poprzez opracowanie gry, która wykorzystuje i rozwija umiejętności poznawcze, w tym z zakresu matematyki, zdolności motorycznych, czytania i pisania oraz zapamiętywania.

Pobierz aplikację

Aplikację Applaydu można teraz pobrać za darmo ze sklepów AppStore lub Google Play. Jest ona kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android i iOS począwszy od wersji Android 4.4 i iOS 12.

Źródło: materiały prasowe

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail