X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Druga edycja LinkedIn Local Virtual – prawdziwe spotkanie w wirtualnym świecie

Już 15 października druga edycja Linkedin Local Virtual. Na wirtualnej scenie pojawią się m.in. Dagmara Pakulska, Kamil Kozieł czy Łukasz Kosuniak.

Druga edycja LinkedIn Local Virtual – prawdziwe spotkanie w wirtualnym świecieźródło: linkedinlocalvirtual.pl

reklama


Trwa rejestracja na drugą edycję LinkedIn Local Virtual – wydarzenie, na którym 17 czołowych ekspertów i ekspertek podzieli się najlepszymi praktykami z dziedzin marketingu, sprzedaży i biznesu.

Wydarzenie to coś więcej niż webinar czy szkolenie on-line. Pierwsza edycja LinkedIn Local Virtual zgromadziła ponad 1500 uczestników. Co czeka nas podczas drugiej edycji?

Kto wystąpi podczas wydarzenia?

Wśród prelegentów znaleźli się przedstawicieli firm Google, Asseco, Luxmed, Adamed czy Mastercard oraz specjaliści marketingu B2B, Employer Brandingu, social sellingu czy komunikacji kryzysowej.

Wydarzenie rozpocznie i poprowadzi Jakub Sito, dziennikarz i konsultant marketingu, a prezentację keynote na temat „Jak zepsuć zdalne wystąpienie i stracić zaangażowanie słuchaczy na home-office” wygłosi Kamil Kozieł.

W czasie wydarzenia przewidziano także dyskusje, wystąpienia, warsztaty oraz pokaz case studies. W ramach dwóch ścieżek tematycznych, z których uczestnicy będą mogli wybrać interesujące ich wystąpienia, zostaną poruszone m.in. takie tematy jak:

  • Profil firmowy na LinkedIn – co robisz źle (prowadzi Dagmara Pakulska, Social Media Trainer & Consultant)
  • Mit racjonalności w B2B (prowadzi Łukasz Kosuniak, CEO, GrowConsulting)
  • Algorytm LinkedIn vs algorytm ludzkiego oka. H2H (prowadzi Marcin Banaszkiewicz, Trener LinkedIn)
  • Po co handlowcom social selling? (prowadzi Katarzyna Sitarska, Social Selling Lead i Adam Kozłowski VP Digital, Monday)

źródło: materiały prasowe

Networking w wersji online

Wszyscy uczestnicy przez cały czas trwania wydarzenia będą mogli skorzystać z sesji networkingu online, biorąc udział w ruletce spotkań face-to-face. Pełna agenda spotkania oraz informacje o prelegentach znajdują się na stronie linkedinlocalvirtual.pl

Zapisy na wydarzenie

Wydarzenie już 15 października w godzinach 10:30 – 16:00. Co ważne, uczestnictwo w LinkedIn Local Virtual jest bezpłatne.

Zapisy na wydarzenie: linkedinlocalvirtual.pl

Organizatorem #LinkedinLocalVirtual jest Sharebee – pierwsza w Polsce platforma do obsługi programów Social Selling i Employee Advocacy. Partnerem wydarzenia jest Monday. Agencja komunikacji zintegrowanej.

SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzenia.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail