X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

TikTok z nowymi formatami w opcji Duet

Na TikToku, w opcji Duet, pojawi się kilka nowych formatów. Ma to pomóc w budowaniu więzi pomiędzy twórcami w obrębie aplikacji.

TikTok z nowymi formatami w opcji Duetźródło: shutterstock.com

reklama


Spekulacje na temat przyszłości TikToka wydają się nie mieć końca. Tymczasem, w obrębie samej aplikacji, zaczynają pojawiać się coraz to nowsze opcje lub rozwijać już te istniejące. Oto jak aplikacja postanowiła rozwinąć opcję Duet.

Po co użytkownikom opcja Duet

Jak twierdzi sam TikTok, opcja Duet ma być la użytkowników formą zachęty do nawiązania współpracy z innymi tiktokerami, jak również formą budowania silnej społeczności. Twórca może bowiem za jej pomocą odpowiadać na klipy innych lub wejść w interakcję z oglądanym filmem, za pomocą swojego własnego wideo.

@lauriehernandez_##duet with @skinnymario1914 I’ve waited my whole life for this♬ Charlie Brown – Children’s Cartoon All-Stars

Dodatkowo, twórcy aplikacji zauważyli, że opcja ta jest chętnie wykorzystywana przez twórców. Dlatego też postanowili ulepszyć ją dodając kilka nowych możliwości.

Nowe formaty w opcji duet

Do wcześniejszej możliwości odpowiedzi na wideo innych twórców, doszły teraz trzy kolejne. Do tradycyjnej, gdzie film użytkownika odpowiadającego umieszczany jest po lewej lub prawej stronie od oryginału, doszły teraz trzy kolejne. Format Reaguj, zapewniająca wyświetlanie obrazu w wideo streamera, aby zobaczyć odpowiedź. Trzy ekrany, gdzie jeszcze większa liczba użytkowników może zaangażować się w jeden klip, a także Góra i Dół, która nakłada nową odpowiedź na oryginał. Zresztą, zobaczcie sami:

@zackcosby##duet with @amberylee77 fastest cashier in all the land 🤣🤣 ##fyp ##foryou ##funny ##pugsoftiktok♬ Cashier Challenge – Amber

Wydaje się, że to właśnie ta ostatnia funkcja może zrobić największe zamieszanie w aplikacji i dostarczyć wielu zabawnych treści. Ale o tym, jak będzie w rzeczywistości przekonamy się z czasem.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail