X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Listopadowe webinary i e-szkolenie Akademii Marketingu 

Komunikacja mobilna, marketingowy fenomen podcastów i hub contentowy tematami listopadowych webinarów Akademii Marketingu.

Listopadowe webinary i e-szkolenie Akademii Marketingu źródło: materiały prasowe

Listopad to kolejny miesiąc z rzędu, który obfituje w spotkania edukacyjne z najlepszymi specjalistami w branży. Eksperci Akademii Marketingu zapraszają na e-szkolenie i bezpłatne webinary.

W tym miesiącu po drugiej stronie ekranu specjaliści przybliżą m.in. temat marek tworzonych przez influencerów. 10 listopada Marta Janus z GoldenSubmarine odpowiedziała na pytanie, czy marki stworzone przez influencerów- hit czy kit. Kolejni eksperci skupią się zaś na fenomenie podcastów oraz o tym, jak prowadzić i zarządzać hubem contentowym, by przez lata zbierać owoce swoich contentmarketingowych działań.

E-szkolenie: Komunikacja mobilna w biznesie – od teorii do praktyki

Kto: Maja Wiśniewska, Marek Oczkowski (SMSAPI) 

Kiedy: 12.11, godz. 10:00  

Już 12 listopada Maja Wiśniewska i Marek Oczkowski poprowadzą e-szkolenie, w trakcie którego pokażą jak skutecznie połączyć 160 znaków i najnowsze osiągnięcia techniki, by wspierać swój biznes i walczyć o KPI godne toastu. Zaproszeni specjaliści pokażą uczestnikom, jak prowadzić skuteczny marketing SMS, tworzyć content i zbierać kontakty oraz zarządzać bazą danych, a jak stosować wiadomości tekstowe w biznesie. Nie zabraknie zajęć praktycznych, czyli warsztatu pisania treści SMS na żywo. Na koniec uczestnicy dowiedzą się jakie są trendy w wykorzystaniu nowych technologii w komunikacji mobilnej. 

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ  

źródło: materiały prasowe

Webinar: Na czym polega marketingowy fenomen podcastów?

 Kto: Karol Stryja (VoiceLunch) 

Kiedy: 17.11, godz. 10:00  

Kiedyś – niszowe medium. Dzisiaj – realna alternatywa dla radia i nie tylko. O fenomenie podcastów opowie osoba, która wie o nich niemal wszystko – Karol Stryja. Spotkanie z ekspertem pozwoli znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania – dlaczego audio to przyszłość mediów i czy liczba odsłuchań naprawdę ma znaczenie? Ekspert zdradzi, jak branża marketingowa może wykorzystać podcasty, czego warto posłuchać, zanim rozpocznie się przygodę z nagrywaniem oraz jakim budżetem powinna dysponować marka, która myśli o stworzeniu własnego słuchowiska.  

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ 

Webinar: Duży projekt? Małe piwo! Jak zarządzać rozbudowanym hubem contentowym i nie zwariować?

Kto: Katarzyna Florek i Michał Grzebyk (ContentHouse) 

Kiedy: 24.11, godz. 10:00   

Na zakończenie miesiąca pełnego wiedzy zaplanowano spotkanie z ekspertami agencji ContentHouse. Webinar przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą dowiedzieć się, jak sukcesem budować i prowadzić hub contentowyZaproszeni specjaliściKatarzyna Florek oraz Michał Grzebykzdradzą uczestnikom, dlaczego SEO i content to dobrana para. Dowiemy się również, jak zaprojektować architekturę informacji w serwisie, by ta przetrwała każdą nawałnicę w postaci zmian algorytmów Google’a oraz jakie narzędzia ułatwią zarządzanie rozbudowanym hubem contentowym  

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ 

Już w grudniu…

Webinar: Jak kompleksowo zbadać i ocenić efektywność działań content marketingowych online

Kto:Tomasz Wileński ( iSlay) 

Kiedy: 1.12, godz. 10:00  

Z kolei grudzień rozpoczniemy webinarem, który przeniesie nas w świat data drivengdzie decyzje biznesowe podejmuje się w oparciu o dane – również i content marketing musi się poddać badaniu skuteczności i udowodnić swoją efektywność. Jak zapanować nad chaosem spowodowanym różnorodnością formatów i wielością kanałów on-line oraz jak kompleksowo mierzyć efektywność contentu tekstowego, graficznego i video oraz, co jest ważne w ocenie skuteczności działań content marketingowych wytłumaczy Tomasz Wileński CEO w iSlay, firmie badawczej zajmującej się analityką treści pod kątem sprzedaży. 

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ 

Wszystkie zaplanowane webinary są bezpłatne, ale od uczestników wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Więcej szczegółów oraz terminy kolejnych spotkań z ekspertami Akademii Marketingu dostępne są na stronie www.akademiamarketingu.edu.pl 

SOCIALPRESS jest patronem medialnym Akademii Marketingu.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail