X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Listopadowe webinary i e-szkolenie Akademii Marketingu 

Komunikacja mobilna, marketingowy fenomen podcastów i hub contentowy tematami listopadowych webinarów Akademii Marketingu.

Listopadowe webinary i e-szkolenie Akademii Marketingu źródło: materiały prasowe

Listopad to kolejny miesiąc z rzędu, który obfituje w spotkania edukacyjne z najlepszymi specjalistami w branży. Eksperci Akademii Marketingu zapraszają na e-szkolenie i bezpłatne webinary.

W tym miesiącu po drugiej stronie ekranu specjaliści przybliżą m.in. temat marek tworzonych przez influencerów. 10 listopada Marta Janus z GoldenSubmarine odpowiedziała na pytanie, czy marki stworzone przez influencerów- hit czy kit. Kolejni eksperci skupią się zaś na fenomenie podcastów oraz o tym, jak prowadzić i zarządzać hubem contentowym, by przez lata zbierać owoce swoich contentmarketingowych działań.

E-szkolenie: Komunikacja mobilna w biznesie – od teorii do praktyki

Kto: Maja Wiśniewska, Marek Oczkowski (SMSAPI) 

Kiedy: 12.11, godz. 10:00  

Już 12 listopada Maja Wiśniewska i Marek Oczkowski poprowadzą e-szkolenie, w trakcie którego pokażą jak skutecznie połączyć 160 znaków i najnowsze osiągnięcia techniki, by wspierać swój biznes i walczyć o KPI godne toastu. Zaproszeni specjaliści pokażą uczestnikom, jak prowadzić skuteczny marketing SMS, tworzyć content i zbierać kontakty oraz zarządzać bazą danych, a jak stosować wiadomości tekstowe w biznesie. Nie zabraknie zajęć praktycznych, czyli warsztatu pisania treści SMS na żywo. Na koniec uczestnicy dowiedzą się jakie są trendy w wykorzystaniu nowych technologii w komunikacji mobilnej. 

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ  

źródło: materiały prasowe

Webinar: Na czym polega marketingowy fenomen podcastów?

 Kto: Karol Stryja (VoiceLunch) 

Kiedy: 17.11, godz. 10:00  

Kiedyś – niszowe medium. Dzisiaj – realna alternatywa dla radia i nie tylko. O fenomenie podcastów opowie osoba, która wie o nich niemal wszystko – Karol Stryja. Spotkanie z ekspertem pozwoli znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania – dlaczego audio to przyszłość mediów i czy liczba odsłuchań naprawdę ma znaczenie? Ekspert zdradzi, jak branża marketingowa może wykorzystać podcasty, czego warto posłuchać, zanim rozpocznie się przygodę z nagrywaniem oraz jakim budżetem powinna dysponować marka, która myśli o stworzeniu własnego słuchowiska.  

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ 

Webinar: Duży projekt? Małe piwo! Jak zarządzać rozbudowanym hubem contentowym i nie zwariować?

Kto: Katarzyna Florek i Michał Grzebyk (ContentHouse) 

Kiedy: 24.11, godz. 10:00   

Na zakończenie miesiąca pełnego wiedzy zaplanowano spotkanie z ekspertami agencji ContentHouse. Webinar przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą dowiedzieć się, jak sukcesem budować i prowadzić hub contentowyZaproszeni specjaliściKatarzyna Florek oraz Michał Grzebykzdradzą uczestnikom, dlaczego SEO i content to dobrana para. Dowiemy się również, jak zaprojektować architekturę informacji w serwisie, by ta przetrwała każdą nawałnicę w postaci zmian algorytmów Google’a oraz jakie narzędzia ułatwią zarządzanie rozbudowanym hubem contentowym  

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ 

Już w grudniu…

Webinar: Jak kompleksowo zbadać i ocenić efektywność działań content marketingowych online

Kto:Tomasz Wileński ( iSlay) 

Kiedy: 1.12, godz. 10:00  

Z kolei grudzień rozpoczniemy webinarem, który przeniesie nas w świat data drivengdzie decyzje biznesowe podejmuje się w oparciu o dane – również i content marketing musi się poddać badaniu skuteczności i udowodnić swoją efektywność. Jak zapanować nad chaosem spowodowanym różnorodnością formatów i wielością kanałów on-line oraz jak kompleksowo mierzyć efektywność contentu tekstowego, graficznego i video oraz, co jest ważne w ocenie skuteczności działań content marketingowych wytłumaczy Tomasz Wileński CEO w iSlay, firmie badawczej zajmującej się analityką treści pod kątem sprzedaży. 

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ 

Wszystkie zaplanowane webinary są bezpłatne, ale od uczestników wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Więcej szczegółów oraz terminy kolejnych spotkań z ekspertami Akademii Marketingu dostępne są na stronie www.akademiamarketingu.edu.pl 

SOCIALPRESS jest patronem medialnym Akademii Marketingu.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail