X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

O czym będą ostatnie w 2020 roku webinary Akademii Marketingu?

Jakie tematy przewidziano na ostatnie w tym roku webinary Akademii Marketingu?

O czym będą ostatnie w 2020 roku webinary Akademii Marketingu?źródło: materiały od organizatora

Grudzień będzie obfity w dobre treści. Organizatorzy Akademii Marketingu zapraszają na kolejne i ostatnie w tym roku kalendarzowym bezpłatne webinary.

Do końca roku spotkamy się jeszcze z ekspertami, którzy przybliżą m.in. o tym jak tworzyć duże portale, automatyzować sklep internetowy i dlaczego smart speaker niedługo zagości w większości domów.

Pierwszy, grudniowy webinar już za nami. W ramach niego Tomasz Wileński opowiedział o tym, jak kompleksowo zbadać i ocenić efektywność działań content marketingowych online. Na stronie Akademii Marketingu możemy jednak obejrzeć jego powtórkę.

Nachodzące webinary

źródło: materiały od organizatora

Webinar: Dlaczego smart speaker będzie w każdym domu?

Kto: Karol Stryja (utter.one) i Michał Stanisławek (HearMe.ai)

Kiedy: 8.12, godz. 10:00

Z Karolem Stryją widzowie i słuchacze webinarów Akademii Marketingu spotkają się po raz drugi. Tym razem wraz z Michałem Stanisławkiem opowiedzą o fenomenie smart speakerów, o tym jak wygląda ich rynek i czy ludzie faktycznie korzystają z tej technologii. Karol i Michał postarają się pokazać jak marketingowcy mogą wykorzystać Google Asystenta by docierać do nowych klientów.

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ 

Webinar: Automatyzacja w sklepie internetowym. Jak sprzedawać więcej, szybciej i wygodniej?

Kto: Maciej Cebertowicz ( SkyShop.pl)

Kiedy: 15.12, godz. 10:00

Jako ostatni w ramach spotkań Akademii Marketingu w tym roku wystąpi Maciejem Cebertowiczem. Opowie on o automatyzacji w sklepie internetowym, o której często myślimy, dopiero w momencie kiedy biznes się rozrasta, a do sklepu spływa coraz więcej zamówień. Podczas gdy nowoczesny systemy e-commerce pozwalają ułatwić sobie pracę już na samym początku prowadzenia sprzedaży online!

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ 

źródło: materiały od organizatora

Styczeń pełen szkoleń

E-szkolenie: Jak prowadzić duże portale

Kto: Katarzyna Florek i Michał Grzebyk (ContentHouse)

Kiedy: 19.01, godz. 10:00

Katarzyna Florek i Michał Grzebyk z ContentHouse, poprowadzą e-szkolenie, w trakcie którego rozwiną wiedzę przekazaną. Pokażą jak zarządzać pracą swojej redakcji i skutecznie organizować pracę. Nie zabraknie zajęć praktycznych, w trakcie których uczestnicy zobaczą jak tworzyć kalendarz publikacji, jak myśleć szeroko o portalu w zakresie roku kalendarzowego, a następnie podzielić działania kwartalnie. Podzielą się również kilkoma tipami jak unikać powtarzania tematów.

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ

źródło: materiały od organizatora

E-szkolenie: Komunikacja mobilna w biznesie – od teorii do praktyki

Kto: Maja Wiśniewska i Marek Oczkowski (SMSAPI)

Kiedy: 28.01, godz. 10:00

Maja Wiśniewska i Marek Oczkowski poprowadzą e-szkolenie, w trakcie którego pokażą jak skutecznie połączyć 160 znaków i najnowsze osiągnięcia techniki, by wspierać swój biznes i walczyć o KPI godne toastu. Zaproszeni przez nas specjaliści pokażą uczestnikom jak prowadzić skuteczny marketing SMS, tworzyć content i zbierać kontakty oraz zarządzać bazą danych, a jak stosować wiadomości tekstowe w biznesie. Nie zabraknie zajęć praktycznych, czyli warsztatu pisania treści SMS na żywo. Na koniec uczestnicy dowiedzą się jakie są trendy w wykorzystaniu nowych technologii w komunikacji mobilnej.

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ

źródło: materiały od organizatora

Więcej szczegółów oraz terminy kolejnych spotkań z ekspertami Akademii Marketingu dostępne są na stronie www.akademiamarketingu.edu.pl

SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzeń.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail