X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

O czym będą ostatnie w 2020 roku webinary Akademii Marketingu?

Jakie tematy przewidziano na ostatnie w tym roku webinary Akademii Marketingu?

O czym będą ostatnie w 2020 roku webinary Akademii Marketingu?źródło: materiały od organizatora

Grudzień będzie obfity w dobre treści. Organizatorzy Akademii Marketingu zapraszają na kolejne i ostatnie w tym roku kalendarzowym bezpłatne webinary.

Do końca roku spotkamy się jeszcze z ekspertami, którzy przybliżą m.in. o tym jak tworzyć duże portale, automatyzować sklep internetowy i dlaczego smart speaker niedługo zagości w większości domów.

Pierwszy, grudniowy webinar już za nami. W ramach niego Tomasz Wileński opowiedział o tym, jak kompleksowo zbadać i ocenić efektywność działań content marketingowych online. Na stronie Akademii Marketingu możemy jednak obejrzeć jego powtórkę.

Nachodzące webinary

źródło: materiały od organizatora

Webinar: Dlaczego smart speaker będzie w każdym domu?

Kto: Karol Stryja (utter.one) i Michał Stanisławek (HearMe.ai)

Kiedy: 8.12, godz. 10:00

Z Karolem Stryją widzowie i słuchacze webinarów Akademii Marketingu spotkają się po raz drugi. Tym razem wraz z Michałem Stanisławkiem opowiedzą o fenomenie smart speakerów, o tym jak wygląda ich rynek i czy ludzie faktycznie korzystają z tej technologii. Karol i Michał postarają się pokazać jak marketingowcy mogą wykorzystać Google Asystenta by docierać do nowych klientów.

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ 

Webinar: Automatyzacja w sklepie internetowym. Jak sprzedawać więcej, szybciej i wygodniej?

Kto: Maciej Cebertowicz ( SkyShop.pl)

Kiedy: 15.12, godz. 10:00

Jako ostatni w ramach spotkań Akademii Marketingu w tym roku wystąpi Maciejem Cebertowiczem. Opowie on o automatyzacji w sklepie internetowym, o której często myślimy, dopiero w momencie kiedy biznes się rozrasta, a do sklepu spływa coraz więcej zamówień. Podczas gdy nowoczesny systemy e-commerce pozwalają ułatwić sobie pracę już na samym początku prowadzenia sprzedaży online!

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ 

źródło: materiały od organizatora

Styczeń pełen szkoleń

E-szkolenie: Jak prowadzić duże portale

Kto: Katarzyna Florek i Michał Grzebyk (ContentHouse)

Kiedy: 19.01, godz. 10:00

Katarzyna Florek i Michał Grzebyk z ContentHouse, poprowadzą e-szkolenie, w trakcie którego rozwiną wiedzę przekazaną. Pokażą jak zarządzać pracą swojej redakcji i skutecznie organizować pracę. Nie zabraknie zajęć praktycznych, w trakcie których uczestnicy zobaczą jak tworzyć kalendarz publikacji, jak myśleć szeroko o portalu w zakresie roku kalendarzowego, a następnie podzielić działania kwartalnie. Podzielą się również kilkoma tipami jak unikać powtarzania tematów.

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ

źródło: materiały od organizatora

E-szkolenie: Komunikacja mobilna w biznesie – od teorii do praktyki

Kto: Maja Wiśniewska i Marek Oczkowski (SMSAPI)

Kiedy: 28.01, godz. 10:00

Maja Wiśniewska i Marek Oczkowski poprowadzą e-szkolenie, w trakcie którego pokażą jak skutecznie połączyć 160 znaków i najnowsze osiągnięcia techniki, by wspierać swój biznes i walczyć o KPI godne toastu. Zaproszeni przez nas specjaliści pokażą uczestnikom jak prowadzić skuteczny marketing SMS, tworzyć content i zbierać kontakty oraz zarządzać bazą danych, a jak stosować wiadomości tekstowe w biznesie. Nie zabraknie zajęć praktycznych, czyli warsztatu pisania treści SMS na żywo. Na koniec uczestnicy dowiedzą się jakie są trendy w wykorzystaniu nowych technologii w komunikacji mobilnej.

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ

źródło: materiały od organizatora

Więcej szczegółów oraz terminy kolejnych spotkań z ekspertami Akademii Marketingu dostępne są na stronie www.akademiamarketingu.edu.pl

SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzeń.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail