X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Influencer marketing i promocja w social media tematami najbliższych webinarów Akademii Marketingu

W jaki sposób zweryfikować influencerów? Jak zbudować strategię komunikacji w social media? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci podczas najbliższych webinarów Akademii Marketingu.

Influencer marketing i promocja w social media tematami najbliższych webinarów Akademii Marketinguźródło: materiały od organizatora

reklama


W 2021 roku kalendarz webinarów i e-szkoleń Akademii Marketingu wypełniony jest po brzegi wiedzą. Na spotkania zaproszono czołowych ekspertów z branży digital marketingu. Podczas najbliższych webinarów porozmawiają oni o efektywnym influencer marketingu, a także o skutecznym promowaniu trudnych produktów w mediach społecznościowych.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podczas webinarów podzielą się Agnieszka Dzięgiel (Insignia), Grzegorz Paliś (Influencer Marketing Specialist), a podczas e-szkolenia zrobi to Grzegorz Miecznikowski (ekspert LinkedIn).

Efektywny influencer marketing w 2021 roku

Kto: Grzegorz Paliś 

Kiedy: 27.01., godz. 14:00  

Rok 2020, nie inaczej niż poprzednie lata, upłynął pod znakiem twórców internetowych. Webinarowy styczeń zamykamy więc spotkaniem z Grzegorzem Palisiem – specjalistą od influencer marketingu i influencerem w jednym. Nasz gość podzieli się trikami oraz praktycznymi wskazówkami, dzięki którym współpraca z twórcami będzie skuteczniejsza. Podczas webinaru poznamy wachlarz niezbędnych narzędzi, a także dowiemy się, gdzie szukać influencerów, jak ich weryfikować oraz jakie dokładnie statystyki sprawdzić, zanim zdecydujemy się na podjęcie współpracy z twórcą. Webinar kierowany jest do pracowników agencji, działów marketingu, przedsiębiorców i właścicieli marek 

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ 

Jak skutecznie promować trudne produkty w social mediach?

Kto: Agnieszka Dzięgiel (Insignia) 

Kiedy: 3.02., godz. 10:00  

Nie dla każdej branży media społecznościowe są naturalnym środowiskiem. Czy wszystkie produkty powinny więc dbać o obecność w tej przestrzeni? Na to oraz inne pytanie odpowie ekspertka – Agnieszka Dzięgiel z agencji Insignia. Podczas webinaru dowiemy się, jakie czynniki są kluczowe w budowaniu skutecznej strategii komunikacji social mediowej trudnych produktów oraz jak opowiadać o mało atrakcyjnych produktach w interesujący sposób.  

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ  

To jednak nie koniec, bo w 2021 roku swoją wiedzę będzie można poszerzać, biorąc udział również w e-szkoleniach organizowanych w ramach Akademii Marketingu. 

E-szkolenie: Komunikacja i sprzedaż na LinkedIn. Jak wykorzystać w pełni potęgę tego portalu?

Kto: Grzegorz Miecznikowski 

Kiedy: 11.02., godz. 10:00 – 14:0 

Chcesz wykorzystać potęgę LinkedIn do pozyskiwania nowych klientów i generowania leadów sprzedażowych? A może planujesz powiększyć zespół i szukasz za jego pośrednictwem pracowników? Zapraszamy na e-szkolenie, podczas któregnasz gość nauczy, jak skutecznie pozyskiwać nowe leady oraz tworzyć markę osobistą lub wizerunek firmy. Spotkanie poprowadzi doświadczony szkoleniowiec, bloger i ekspert LinkedIn w jednym – Grzegorz Miecznikowski.  

Więcej informacji i rejestracja na e-szkolenie TUTAJ  

Program nadchodzących webinarów i e-szkoleń Akademii Marketingu

  • 27.01 – webinar – Efektywny influencer marketing w 2021 roku, prowadzi Grzegorz Paliś – zapisy 
  • 3.02 – webinar – Jak skutecznie promować trudne produkty w social mediach?, prowadzi Agnieszka Dzięgiel, Insignia – zapisy  
  • 11.02  – e-szkolenie – Komunikacja i sprzedaż na LinkedIn. Jak wykorzystać w pełni potęgę tego portalu?prowadzi Grzegorz Miecznikowski, ekspert LinkedIn – zapisy 

Wszystkie zaplanowane webinary są bezpłatne, ale od uczestników wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Więcej szczegółów oraz terminy kolejnych spotkań z ekspertami Akademii Marketingu dostępne są na stronie www.akademiamarketingu.edu.pl.  

SOCIALPRESS jest patronem medialnym. 

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail