X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Influencer marketing i promocja w social media tematami najbliższych webinarów Akademii Marketingu

W jaki sposób zweryfikować influencerów? Jak zbudować strategię komunikacji w social media? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci podczas najbliższych webinarów Akademii Marketingu.

Influencer marketing i promocja w social media tematami najbliższych webinarów Akademii Marketinguźródło: materiały od organizatora

reklama


W 2021 roku kalendarz webinarów i e-szkoleń Akademii Marketingu wypełniony jest po brzegi wiedzą. Na spotkania zaproszono czołowych ekspertów z branży digital marketingu. Podczas najbliższych webinarów porozmawiają oni o efektywnym influencer marketingu, a także o skutecznym promowaniu trudnych produktów w mediach społecznościowych.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podczas webinarów podzielą się Agnieszka Dzięgiel (Insignia), Grzegorz Paliś (Influencer Marketing Specialist), a podczas e-szkolenia zrobi to Grzegorz Miecznikowski (ekspert LinkedIn).

Efektywny influencer marketing w 2021 roku

Kto: Grzegorz Paliś 

Kiedy: 27.01., godz. 14:00  

Rok 2020, nie inaczej niż poprzednie lata, upłynął pod znakiem twórców internetowych. Webinarowy styczeń zamykamy więc spotkaniem z Grzegorzem Palisiem – specjalistą od influencer marketingu i influencerem w jednym. Nasz gość podzieli się trikami oraz praktycznymi wskazówkami, dzięki którym współpraca z twórcami będzie skuteczniejsza. Podczas webinaru poznamy wachlarz niezbędnych narzędzi, a także dowiemy się, gdzie szukać influencerów, jak ich weryfikować oraz jakie dokładnie statystyki sprawdzić, zanim zdecydujemy się na podjęcie współpracy z twórcą. Webinar kierowany jest do pracowników agencji, działów marketingu, przedsiębiorców i właścicieli marek 

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ 

Jak skutecznie promować trudne produkty w social mediach?

Kto: Agnieszka Dzięgiel (Insignia) 

Kiedy: 3.02., godz. 10:00  

Nie dla każdej branży media społecznościowe są naturalnym środowiskiem. Czy wszystkie produkty powinny więc dbać o obecność w tej przestrzeni? Na to oraz inne pytanie odpowie ekspertka – Agnieszka Dzięgiel z agencji Insignia. Podczas webinaru dowiemy się, jakie czynniki są kluczowe w budowaniu skutecznej strategii komunikacji social mediowej trudnych produktów oraz jak opowiadać o mało atrakcyjnych produktach w interesujący sposób.  

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ  

To jednak nie koniec, bo w 2021 roku swoją wiedzę będzie można poszerzać, biorąc udział również w e-szkoleniach organizowanych w ramach Akademii Marketingu. 

E-szkolenie: Komunikacja i sprzedaż na LinkedIn. Jak wykorzystać w pełni potęgę tego portalu?

Kto: Grzegorz Miecznikowski 

Kiedy: 11.02., godz. 10:00 – 14:0 

Chcesz wykorzystać potęgę LinkedIn do pozyskiwania nowych klientów i generowania leadów sprzedażowych? A może planujesz powiększyć zespół i szukasz za jego pośrednictwem pracowników? Zapraszamy na e-szkolenie, podczas któregnasz gość nauczy, jak skutecznie pozyskiwać nowe leady oraz tworzyć markę osobistą lub wizerunek firmy. Spotkanie poprowadzi doświadczony szkoleniowiec, bloger i ekspert LinkedIn w jednym – Grzegorz Miecznikowski.  

Więcej informacji i rejestracja na e-szkolenie TUTAJ  

Program nadchodzących webinarów i e-szkoleń Akademii Marketingu

  • 27.01 – webinar – Efektywny influencer marketing w 2021 roku, prowadzi Grzegorz Paliś – zapisy 
  • 3.02 – webinar – Jak skutecznie promować trudne produkty w social mediach?, prowadzi Agnieszka Dzięgiel, Insignia – zapisy  
  • 11.02  – e-szkolenie – Komunikacja i sprzedaż na LinkedIn. Jak wykorzystać w pełni potęgę tego portalu?prowadzi Grzegorz Miecznikowski, ekspert LinkedIn – zapisy 

Wszystkie zaplanowane webinary są bezpłatne, ale od uczestników wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Więcej szczegółów oraz terminy kolejnych spotkań z ekspertami Akademii Marketingu dostępne są na stronie www.akademiamarketingu.edu.pl.  

SOCIALPRESS jest patronem medialnym. 

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail