X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Automatyczne odpowiedzi dla kont biznesowych, czyli nowa opcja TikToka

Na TikToku, dla kont biznesowych, pojawi się funkcja automatycznej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Automatyczne odpowiedzi dla kont biznesowych, czyli nowa opcja TikTokaźródło: shutterstock.com

reklama


Już od jakiegoś czasu, aplikacja TikTok mocno stawia na rozwój kont biznesowych. W związku z tym, również teraz pojawiła się tam nowa opcja, która na pewno zadowoli wielu użytkowników obsługujących takie konta.

Automatyczne odpowiedzi na TikToku

Na pewno wielu osobom obsługującym konta biznesowe na TikToku brakowało tej opcji. Dlatego też, aplikacja postanowiła wyjść im na przeciw i wprowadzić możliwość automatycznych odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. To dość dobrze znana funkcja z innych serwisów społecznościowych, takich jak Instagram czy Facebook. Natomiast mogliśmy się spodziewać, że już niebawem pojawi się również na TikToku, który przecież aspiruje do miana jednego z najlepszych social media w biznesie.

Jak widać w powyższym poście, który opublikował Matt Navarra, opcję te można uruchomić wchodząc w narzędzia Business Suite i wybierając ustawienia wiadomości. Tam z kolei, użytkownik dostaje możliwość napisania krótkiej wiadomości lub wyboru słów kluczowych, na które TikTok będzie reagował.

Co jeszcze powinniśmy wiedzieć?

Warto również wspomnieć, że samo wprowadzenie to nie jest jedyny ruch aplikacji. Chce ona bowiem uniknąć nieprzyjemnego nadużywanie funkcji automatycznych odpowiedzi, a tym samym powodowania nieprzyjemnych doświadczeń. Dlatego też każda wiadomość zautomatyzowana, będzie przejrzana przez zespół moderujący TikToka. Zatem, jak twierdzą przedstawiciele aplikacji, proces ten może jeszcze trochę potrwać. Natomiast jego wdrożenie planowane jest już w najbliższych dniach. I dobrze, bo na pewno wielu firmom i konsumentom, znaczenie ułatwi to pracę.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail