X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Creator First, czyli nowy program aplikacji Clubhouse

Clubhouse to ostatnio bardzo popularna aplikacja. Jednym z jej fenomenów jest niedostępność. Tym czasem, okazuje się, że jej twórcy zapragnęli wesprzeć obecnych tam twórców.

Creator First, czyli nowy program aplikacji Clubhouseźródło: shuttestock.com

reklama


Chcesz dołączyć do aplikacji Clubhouse? Niestety, mamy dla Ciebie złą wiadomość – aby się tam znaleźć, musisz dostać zaproszenie. Jeżeli natomiast już znajdujesz się w gronie użytkowników, zapewne zainteresuje Cię nowy program aplikacji, pokazujący w którym kierunku zmierza cała idea.

Clubhouse – o co z tym chodzi?

Co jakiś czas w mediach społecznościowych przewijają się posty lub relację na temat tego, że ktoś dołączył do aplikacji Clubhouse. Dlatego też, zapewne już wielu z Was zdążyło się zorientować o co w tym wszystkim chodzi. Jeżeli jednak nie – spieszymy z wyjaśnieniem. Clubhouse jest nową siecią społecznościową, na której możemy komunikować się za pomocą rozmów. W obrębie aplikacji mamy do czynienia z pokojami i w każdej chwili możemy do niego kogoś zaprosić lub po prostu – opuścić go. Co ciekawe, do aplikacji może dołączyć każdy, kto dostanie zaproszenie od swojego znajomego. Natomiast, gdy już należymy do grona użytkowników, sami również możemy wysłać zaproszenia innym. Jest jednak jeden warunek – możemy rozdysponować jedynie dwa zaproszenia. Istotny może wydawać się jeszcze jeden fakt. Mianowicie, Clubhouse został przeznaczony, jak na ten moment, jedynie dla użytkowników iPhone’a.

Creator First, czyli nowy program

Firma Clubhouse powołała również do życia nowy program – Creator First. Dwa dni temu, na profilu aplikacji na Twitterze, pojawił się następujący komunikat:

Wynika z niego jasno, że Clubhouse w ten sposób chce wesprzeć twórców w budowaniu społeczności, a w rezultacie również, wesprzeć ich finansowo. W związku z tym, zespół poszukuje 20 ochotników, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty, a w przyszłości spieniężyć swoje umiejętności mówcy. Paul Davison, współzałożyciel aplikacji, gwarantuje również każdemu kto przystąpi do programu, wynagrodzenie w wysokości co najmniej 5000 dolarów gwarantowanego miesięcznego dochodu.

Co to oznacza?

Te zmiany to dowód na to, że aplikacja się rozwija i stara się coraz bardziej wdrożyć w świat biznesu. Specjaliści uważają nawet, że wraz ze wzrostem popularności, ludzie będą coraz liczniej dołączać o grona użytkowników aplikacji. Po pierwsze dlatego, że Clubhouse staje się modny, pod drugie z miłości do podcastów i wywiadów mówionych, i w końcu po trzecie – aby wesprzeć i nawiązać bliższy kontakt z ulubionym twórcą. Tym bardziej teraz, kiedy to pojawiają się również szanse na korzyści finansowe. Pewne jest również to, że na pewno o aplikacji jeszcze nie raz usłyszymy i ponownie jesteśmy świadkami zrodzenia się ciekawego miejsca w sieci.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail