X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Instagram testuje nowe naklejki, jako szybką odpowiedź na Stories

Nowe naklejki to coś, co aktualnie testuje Instagram. Mają one być formą wyrażenia siebie, podczas reakcji na Stories innych użytkowników.

Instagram testuje nowe naklejki, jako szybką odpowiedź na Storiesźródło: unsplash.com

reklama


Niedawne testy Instagrama nie przeszły bez echa. Czujne oko fanów aplikacji, jak również specjalistów w dziedzinie social media wypatrzyło bowiem, że już niebawem 8 prostych emotikon, zastąpią zupełnie inne naklejki.

Co wiemy o naklejkach?

Z jednego z postów na Twitterze przede wszystkim możemy się dowiedzieć jak takie naklejki miałyby wyglądać.

Dodatkowo, co widzimy na powyższym wideo, opcji do wyboru będzie dużo więcej. Zatem pozwoli nam to lepiej wyrazić naszą opinię na temat tego, co zobaczymy na Stories innych użytkowników. Ponadto, naklejki zostaną odpowiednio posegregowane na 4 kategorie: happy, love, funny i sad.

Jakie korzyści mogą dać takie naklejki?

Oprócz większej możliwości wyboru symbolu, oddającego nasze emocje w konkretnej kwestii, napawać nadzieją może również przyszłość. Jeżeli Instagram zdecyduje się wdrożyć tę opcje, być może już niebawem możemy spodziewać się naklejek płatnych. Znamy je z serwisu YouTube i powoli wdraża je również Facebook. Ich działanie polega na tym, że wysyłając twórcom konkretną naklejkę, wysyłamy mu również drobne wsparcie finansowe. Niestety na tę chwilę, medium milczy i nie chce komentować tego, co odkrył InstaLeaks. Mamy jednak ciche przypuszczenia, że i w tym przypadku nie skończy się jedynie na testach. Wszak to bardzo dobra droga do rozwoju i przyciągnięcia większej liczby twórców.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail