X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Multiscreen Challenge – jak tworzyć i mierzyć efektywną komunikację i nowatorski kontent

Multiscreen Day 2021 już niebawem. Tym razem tematem wydarzenia będzie planowanie efektywnej komunikacji w coraz bardziej skomplikowanym krajobrazie mediowym.

Multiscreen Challenge – jak tworzyć i mierzyć efektywną komunikację i nowatorski kontentźródło: multiscreenday.pl

reklama


Multiscreen Day to konferencja branżowa o komunikacji marketingowej na wielu ekranach. W tym roku odbędzie się po raz szósty, a głównym tematem spotkania będzie planowanie efektywnej komunikacji w świecie mediowym, co może okazać się pomocne dla marketerów i agencji.

Na konferencji zatem zostaną poruszone takie zagadnienia jak nowe formaty TV, premiery nowych serwisów streamingowych czy problem third party cookies. Multiscreen Day odbędzie się już 15 kwietnia.

Formuła online

Podobnie jak w roku poprzednim, również Mutiscreen Day 2021 odbędzie się w formule online, aby jak najbardziej zadbać o bezpieczeństwo użytkowników. Dla każdego kto wykupi pakiet, będzie czekała transmisja wydarzenia live.

Multiscreen Day to marka, która na dobre wpisała się w krajobraz polskiego rynku mediów i reklamy. I nie jest to tylko nasze zdanie. Dociera do nas wiele głosów z rynku, życzliwie domagających się organizacji kolejnych edycji, nawet w tak trudnych okolicznościach pandemicznych. Nie mogliśmy pozostać obojętni na te wezwania – mówi Piotr Machul, zastępca redaktora naczelnego „Media Marketing Polska” oraz współautor programu konferencji.

Tematy spotkania

W tym roku, prelegenci postarają się odpowiedzieć na takie pytania jak:

● Czy jesteśmy skazani na silosowe wskaźniki mediowe?
● Jak efektywnie planować cały system komunikacji, aby maksymalizować sprzedaż?
● Badanie jednoźródłowe – co rewolucja w badaniach może oznaczać dla marketerów
● Nowe oblicze telewizji – jak streaming wpływa na klasyczną TV
● 2021 – rok debiutów VoD
● Sztuczna inteligencja w narzędziach reklamowych
● Świat bez third party cookies
● Nowa normalność – czy pandemia na trwałe zmienia sposób korzystania z mediów

Dodatkowo, tegoroczna edycja konferencji będzie się charakteryzować wielopoziomową, nowoczesną realizacją. Na kilku scenach pojawią się efekty augmented reality, a prelegenci staną się częścią wirtualnej rzeczywistości. Wszystko to oczywiście będzie miało miejsce na żywo. A każdy uczestnik będzie miał możliwość interakcji live.

Szczegółowy program na: na stronie wydarzenia.

Kto wystąpi podczas konferencji?

Do grona prelegentów zaprosiliśmy ekspertów reprezentujących marketerów, nadawców, producentów kontentu, agencje i firmy badawcze. Są wśród nich zarówno osoby, które zadebiutują na Multiscreen Day, jak i mówcy, którzy otrzymali najwyższe noty w poprzednich edycjach konferencji.

Wśród prelegentów wystąpią, m.in.: Lucyna Koba, Gemius/ Maciej Gozdowski, TVN grupa Discovery/ Michał Buszko, Nielsen Media/ Beata Ryczkowska, Kino Polska TV/ Beata Kucejko, Ukraine & Baltics, LEGO.

Dla kogo jest konferencja Multiscreen Day 2021?

Udział w konferencji powinni wziąć wszyscy zainteresowania mediami i reklamą: marketerzy, przedstawiciele: mediów, domów mediowych, nadawców TV, wydawców internetowych, a także przedstawiciele agencji: reklamowych, digital, kreatywnych; przedstawiciele: studiów produkcyjnych, producentów kontentu.

SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzenia.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail