X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

TikTok nawiązał partnerstwo z platformami Vimeo i Canva

Dobra informacja dla reklamodawców na TikToku. Platforma nawiązała partnerstwa, dzięki którym przygotowanie profesjonalnych materiałów reklamowych będzie łatwiejsze.

TikTok nawiązał partnerstwo z platformami Vimeo i Canvaźródło: shutterstock.com

reklama


TikTok rozpoczął współpracę z Vimeo i Canva – dwoma wiodącymi na świecie platformami wideo i komunikacji wizualnej, w celu usprawnienia publikacji w Menedżerze reklam TikToka z wykorzystaniem oferowanych przez te platformy kreatywnych rozwiązań i możliwości.

Partnerstwa te sprawiają, że reklama na TikToku jest jeszcze łatwiejsza do wykonania i publikacji, pozwalając tym samym nawet małym firmom tworzyć profesjonalne treści, dzięki którym mogą budować oni społeczności wokół swoich marek na TikToku.

Partnerstwo z myślą o małych i średnich biznesach

Vimeo i Canva pomogą małym firmom reklamującym się na TikToku usprawnić dwa główne obszary – produkcję reklam i kreatywność.

Małe firmy mogą teraz korzystać z Vimeo Create, narzędzia do produkcji wideo wspieranego przez sztuczną inteligencję, które pozwala reklamodawcom produkować i publikować reklamy bezpośrednio w Menedżerze reklam TikToka w ciągu zaledwie kilku minut. TikTok i Vimeo współpracowały również nad opracowaniem niestandardowych szablonów wideo dostępnych wyłącznie w Vimeo Create, zoptymalizowanych pod kątem platformy TikTok.

TikTok jest ważnym kanałem dotarcia i konwersji klientów online, ale dla małych i średnich firm, które mają ograniczone zasoby, produkcja filmów może być zbyt skomplikowana i kosztowna. Vimeo Create zasadniczo upraszcza proces tworzenia profesjonalnej jakości treści, które mogą być wykorzystywane na dużą skalę – powiedział Richard Bloom, SVP, Business Development, Vimeo. Współpracując z TikTok i integrując najlepsze w swojej klasie narzędzia Vimeo, umożliwiamy każdej firmie – niezależnie od jej budżetu i wielkości – rozwój poprzez profesjonalne treści wideo – dodaje Richard Bloom.

Doskonałej jakości kontent na TikToku

Tworzenie reklam jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki bibliotece Canva zawierającej ponad 50 szablonów reklam TikToka, które sprawiają, że tworzenie treści nie wymaga wysiłku, umożliwiając markom bycie “na bieżąco” z TikTokiem, jednocześnie redukując czas i koszty.

Szablony reklam Canva, w połączeniu z narzędziem Publish End Points, ułatwią i uproszczą pracę twórców, umożliwiając im natywne publikowanie atrakcyjnych wizualnie treści bezpośrednio na TikToku, aby angażować odbiorców w naturalny i autentyczny sposób.

Od początku istnienia misją Canvy jest umożliwienie światu projektowania poprzez demokratyzację dostępu do tradycyjnych, skomplikowanych i drogich narzędzi. Jesteśmy niesamowicie podekscytowani współpracą z TikTokiem, która ma na celu wyrównanie szans dla twórców i właścicieli małych firm w tworzeniu naprawdę autentycznych, angażujących i wizualnie atrakcyjnych treści dzięki prostej platformie Canva i stale rosnącej bibliotece szablonów – powiedziała Kate Marsden, Partnership Marketing Lead w Canva.

Zarówno Vimeo, jak i Canva są teraz oficjalnymi Partnerami Marketingowymi TikTok, dołączając tym samym do rosnącego grona odznaczonych partnerów TikToka, którzy są pionierami przyszłościowych rozwiązań dla marketerów. Są to również pierwsi dwaj partnerzy, którzy otrzymali odznakę w ramach zupełnie nowej podkategorii Creative Tools – Creative Partners, pomagając markom w tworzeniu kreatywnych zasobów, które wykorzystują najlepsze praktyki TikTok.

Małe firmy stoją w centrum naszych społeczności, a my ciągle myślimy o nowych sposobach, aby pomóc im tworzyć, łączyć się i rozwijać na TikToku – powiedziała Melissa Yang, Head of Ecosystem Partnerships w TikTok. Nasze partnerstwo z Vimeo i Canva nie tylko oszczędza czas i usprawnia procesy kreatywne, ale także przynosi wymierne rezultaty dla właścicieli małych firm, którzy chcą dotrzeć do nowych odbiorców po tak trudnym dla nich roku – dodaje Melissa Yang.

Źródło: informacja prasowa TikToka

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail