X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

11. edycja Filmteractive Festival już 26 października

Od 26-28 października potrwa Filmteractive Festival. Wydarzenie odbędzie w całości online, jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji.

11. edycja Filmteractive Festival już 26 październikaźródło: materiały prasowe

reklama


Wielu ekspertów uważa, że rok 2020 i 2021 to czas, w którym możemy mówić o rewolucji cyfrowej, pozwalającej zbudować przewagę konkurencyjną oraz znacząco poszerzyć skalę i zasięg działań. Przemysły kreatywne nie pozostały w tyle, wykorzystując nowe możliwości.

W jaki sposób? Dowiemy się podczas 11. edycji Filmteractive Festival – wydarzenia, które prezentuje trendy, nowe technologie i inspirujące projekty. Tegoroczna edycja odbędzie się online w dniach 26-28 października 2021.

Kilka słów o wydarzeniu

Filmteractive jest miejscem dyskusji na tematy z pogranicza sztuki, nowatorskiego marketingu i nowych technologii. Jego celem jest stymulowanie współpracy między różnymi środowiskami i branżami. To tutaj można otworzyć swój umysł na nowe idee i trendy, nauczyć się jak sprawnie funkcjonować w teraźniejszości i jak dobrze przewidzieć zmiany nadchodzące w przyszłości. To tutaj twórcy innowacyjnych projektów mogą zaprezentować swoje prace. I w końcu to tutaj przedsiębiorcy mogą zobaczyć jak skutecznie łączyć biznes, sztukę i najnowsze technologie.

Czym zaskoczy nas 11. edycja Filmteractive Festival

11. edycja Filmteractive ponownie odbędzie się w Internecie – transmisje będą dostępne na dwóch platformach: Facebooku i YouTube’ie. Wśród zaproszonych gości jest aż 20. ekspertów z Polski i ze świata, w tym osoby związane ze światem biznesu oraz sztuki: Leslie Shannon (Kierowniczka działu Ecosystem and Trend Scouting, Nokia); Adam Nowakowski (Creative Agency Partner / Facebook (region CEE); Chris Ume (Współzałożyciel Metaphysic.ai i jeden z czołowych twórców deepfake); Ollie Rankin (Dyrektor kreatywny XR i Real-time, aktywista, futurysta); Pearlyn Lii (współzałożycielka nonstudio, Dyrektorka kreatywna, artystka, projektantka); Krzysztof Pachulski (Ewangelista Unreal Engine w Epic Games).

W programie wydarzenia nie zabraknie:
– projektów, o których mówi cała branża;
– wywiadów i dyskusji z artystami i biznesmenami;
– tematów: AI, NFT, metaverse, deepfake, VR/AR/XR, Unreal Engine;
– najciekawszych danych;
– wiedzy eksperckiej;
– informacji o możliwościach finansowania projektów;
– okazji do współpracy.

Zero opłat. Zero rejestracji. Zero ograniczeń.
Więcej informacji znajdziecie na www.filmteractive.eu

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Dofinansowano ze środków Urzędu Miasta Łodzi.

SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzenia.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail