X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Pozostał ostatni tydzień. Zgłoszenia do Kreatury przedłużone do 21 października 2021!

Termin zgłoszeń do 25. edycji Konkursu Niezależnej Kreacji „Kreatura” został wydłużony o 7 dni. Prace można zgłosić jeszcze do 21 października.

Pozostał ostatni tydzień. Zgłoszenia do Kreatury przedłużone do 21 października 2021!źródło: materiały prasowe

reklama


W tym roku odbędzie się już 25. edycja Konkursu Niezależnej Kreacji „Kreatura”. Twórcy, firmy oraz agencje i domy mediowe mogą zgłosić swoje prace tylko do 21 października 2021 r. Termin zgłoszeń został przedłużony o 7 dni.

 O konkursie

Kreatura to ogólnopolski konkurs dla twórców, firm oraz podmiotów, które na zlecenie lub w ramach promocji własnej przeprowadziły kampanię marketingową lub uczestniczyły w jej realizacji. Wydarzenie od lat organizuje redakcja magazynu „Media Marketing Polska” – najstarszego w Polsce miesięcznika poświęconego mediom i branży reklamowej.

Ważną misją Kreatury jest wspieranie niezależnych, zwłaszcza nowych, agencji i  młodych kreatywnych. Cieszy nas niezmiernie, że od kilku lat każdego roku w konkursie pojawiają się nowe marki agencyjne, o których czasem nawet my, dziennikarze „MMP”, nie słyszeliśmy wcześniej (…) To wszystko nie oznacza, że Kreatura zamyka się na duże agencje czy doświadczonych twórców. Pokażcie niezależne myślenie i zmierzcie się z nową falą agencji. Marki potrzebują dziś elastyczności i innowacyjności – bardziej niż kiedykolwiek – mówi Tomasz Wygnański, redaktor naczelny magazynu “Media Marketing Polska”.

25. edycja Konkursu Niezależnej Kreacji “Kreatura”

Tegoroczna edycja „Kreatury” obfituje w nowości. Wśród ponad dwudziestu kategorii konkursowych pojawiła się nowa: PODCASTY, do której twórcy ciekawych audycji dźwiękowych mogą się zgłosić bezpłatnie.

Za darmo mogą się też zgłaszać freelancerzy do 26 roku życia, zaś dla młodych pracowników agencji i domów mediowych przewidziana jest specjalna kategoria konkursowa – Kreatura X, do której brief przygotowała Skoda Polska. Zgłoszenia do tej kategorii również są bezpłatne.

W tym roku wraz ze Skodą kontynuujemy nasz projekt Kreatura X, czyli specjalną bezpłatną kategorię, w której młodzi kreatywni przygotowują prace według briefu od tej marki. Obiecujemy, że w tym roku brief będzie jeszcze bardziej inspirujący – zapewnia Tomasz Wygnański.

Gala wręczenia nagród #Kreatura2021 odbędzie się już 25 listopada 2021 r.

Prace biorące udział w konkursie oceniane są pod kątem oryginalności i innowacyjności pomysłu oraz ponadprzeciętnej jakości wykonania. Zgłoszenia w tym roku będzie oceniać jury pod kierownictwem Karoliny Witeckiej, CEO i współwłaścicielki agencji Cut The Mustard. Z pełnym składem jury można zapoznać się TUTAJ.

SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzenia.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail