X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Dlaczego powinieneś zatrudnić profesjonalnego autora CV, aby upewnić się, że Twoje CV jest wypełnione zgodnie z najwyższymi standardami?

Wielu autorów CV może stworzyć Twoje CV w tydzień lub krócej, w zależności od ilości wymaganych przeróbek, ich możliwości i Twojego poziomu wiedzy. Jeśli termin aplikacji zbliża się wielkimi krokami, pamiętaj o tym, że korzystanie z usług pisarzy CV oznacza poświęcenie jakości na rzecz szybkości.

Dlaczego powinieneś zatrudnić profesjonalnego autora CV, aby upewnić się, że Twoje CV jest wypełnione zgodnie z najwyższymi standardami?Zdobądź wymarzoną pracę dzięki dobrze przygotowanemu CV / fot. shutterstock.com

Artykuł partnera


Znalezienie pracy wymaga czasu i pieniędzy – dojazdy, ubrania na rozmowę kwalifikacyjną, pranie chemiczne, czas przygotowań, wydatki na salony i opłaty za imprezy networkingowe. Aby zapewnić sobie przyszłe zatrudnienie, nie chcesz inwestować dodatkowych pieniędzy, niż jest to konieczne. Ale jeśli nie znalazłeś pracy w jakiś czas, może to być nie z powodu tego, co mówisz, ale z powodu tego, jak pojawiają się na papierze. Na przykład, załóżmy, że szukasz pracy. W takim przypadku będziesz potrzebował profesjonalnego autora CV, który pomoże Ci przekazać swoją narrację w sposób, który przejdzie przez komputerowe filtrowanie znane jako ATS lub systemy śledzenia aplikantów.

Profesjonalni autorzy CV mogą pomóc Twojemu CV wyróżnić się z tłumu. Dlatego właśnie wynajęcie autora CV jest konieczne.

Często chwalenie się nie jest czymś, co przychodzi ludziom łatwo:

Pisanie o swoich sukcesach i umiejętnościach może być trudne dla większości osób. Większość ludzi nie ma wrodzonej zdolności do chwalenia się swoimi osiągnięciami. Profesjonalny autor życiorysu poprowadzi Cię krok po kroku, zbierając potrzebne informacje i komponując je dla Ciebie, czego efektem będzie znacznie lepsze CV.

Tworzenie życiorysu jest obowiązkiem, który musisz znieść. Nie jesteś chwalipiętą, ale jest to jednostronicowy przegląd Twoich dotychczasowych osiągnięć i wyróżnień. Jeśli jednak trudno Ci mówić o sobie, a co dopiero pisać, możesz potrzebować profesjonalnej pomocy. Ponieważ bardzo trudno jest pisać o sobie i ponieważ często samemu jest się swoim najsurowszym krytykiem, prośba o pomoc jest jak najbardziej dopuszczalna.

Ponadto, w Twoim CV brakuje niezbędnych słów kluczowych:

W dzisiejszych czasach większość firm korzysta z systemu śledzenia aplikacji (ATS), aby oddzielić najbardziej odpowiednie życiorysy. Jeśli nie zastosujesz odpowiedniej struktury lub słów kluczowych, menedżerowie zatrudniający najprawdopodobniej przeoczą Twoje cv. Aby dotrzeć do menedżera zatrudniającego, większość aplikacji o pracę przechodzi przez system śledzenia aplikacji (ATS) (ATS). Dlatego Twoje CV może nie przejść przez pierwszy etap selekcji, jeśli nie jest poprawnie sformatowane lub zoptymalizowane pod kątem odpowiednich słów kluczowych.

Profesjonalni autorzy CV mogą pomóc Ci uniknąć “czarnej dziury w CV” i sprawić, że Twoja aplikacja szybko trafi na biurko menedżera ds. rekrutacji.

Miałeś kilka luk w swojej historii zawodowej i zmieniałeś karierę:

Być może zrobiłeś sobie przerwę w pracy, aby opiekować się dziećmi, pozostawiając znaczącą lukę w swoim zawodowym dorobku. Być może zastanawiasz się nad zmianą pracy i nie wiesz, jak zaprezentować swoje umiejętności i doświadczenie, aby jak najlepiej odzwierciedlały Twoją nową dziedzinę. Nie możesz cofnąć czasu, ale doświadczony autor życiorysu będzie w stanie wykorzystać Twoje pozytywne cechy, jednocześnie bagatelizując te negatywne.

Oto kilka wskazówek, jeśli rozważasz zmianę pracy, ale nie jesteś pewien, jak pokazać swoje umiejętności w nowej branży. Twoje CV może być zagracone pracą na wielu krótkoterminowych lub niepowiązanych stanowiskach. Nie da się wymazać przeszłości, ale doświadczony autor życiorysu może pomóc Ci zwiększyć szanse na zatrudnienie z myślą o przyszłości.

Nie jest w stanie wylądować wywiady:

Jesteś całkiem świadomy, że masz duże doświadczenie w miejscu pracy i że masz niezwykłe zdolności do pracy. Czy jest powód, dla którego do tej pory nie otrzymałeś żadnej oferty pracy?

Czy to z powodu fatalnego CV? Z pomocą dobrze przygotowanego CV możesz wylądować w pięknej pracy. Jednakże, możesz potrzebować wielu kopii swojego CV, więc zaplanuj to odpowiednio. Profesjonalny autor CV może pomóc w tych bardziej złożonych kwestiach.

Wielu autorów CV może stworzyć Twoje CV w tydzień lub krócej, w zależności od ilości wymaganych przeróbek, ich możliwości i Twojego poziomu wiedzy. Jeśli termin aplikacji zbliża się wielkimi krokami, pamiętaj o tym, że korzystanie z usług pisarzy CV oznacza poświęcenie jakości na rzecz szybkości.

Uniknij uzyskania początkującego pisarza, wykonując badania na usługodawcy. Ponadto, telefon i poprosić o próbki i potwierdzić, że przydzielony pisarz ma specjalistyczne szkolenia pisania CV, zwłaszcza jeśli pracujesz w specjalistycznej dziedzinie nauki lub przemysłu.


Artykuł partnera

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail