X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nowa funkcja dla biznesu w WhatsApp

Jakie możliwości daje WhatsApp Business Search? Oto co warto wiedzieć o nowej funkcji w aplikacji.

Nowa funkcja dla biznesu w WhatsAppźródło: about.fb.com

reklama


WhatsApp umożliwi jeszcze łatwiejszą komunikację pomiędzy firmami i ich klientami. Nowa funkcja WhatsApp Business Search pozwoli na wyszukiwanie bezpośrednio w aplikacji.

Zainteresowanie komunikatorami

WhatsApp jest coraz częściej wybieranym sposobem komunikacji pomiędzy firmami i ich klientami. Według badania z kwietnia tego roku zrealizowanego przez Kantar na zlecenie Meta ponad 65% osób woli używać komunikatorów zamiast e-maili czy kontaktu telefonicznego. Dzięki wiadomościom prywatnym, klienci nie muszą co chwilę odświeżać skrzynki w oczekiwaniu na odpowiedź i z dużo większą śmiałością pytają o istotne dla nich sprawy. Z drugiej strony biznes zyskuje świetny sposób na obsługę, budowanie głębszej relacji z klientem i co za tym idzie sprzedaży w aplikacji, którą obie strony znają i lubią.

WhatsApp w biznesie

Ludzie oczekują prostej ścieżki, żeby skontaktować się z firmami na WhatsAppie. Chcą sprawnie uzyskać pomoc i nie szukać numeru telefonu, adresu e-maila, czy strony internetowej. Wiele biznesów już korzysta z WhatsAppa podając numer na paczkach czy stronach, jednak bardzo często chcą szerzej promować ten kanał komunikacji.

Właśnie dlatego dzisiaj WhatsApp rusza z nową funkcją do wyszukiwania dużych firm bezpośrednio w aplikacji. Dzięki niej ludzie będą mogli łatwo rozpocząć rozmowę z interesującą ich marką. Dla firm to świetne narzędzie, aby dać się odkryć klientom i ułatwić do siebie dostęp.

 

nowe funkcja w WhatsApp Business

źródło: about.fb.com

WhatsApp Business Search to nowoczesna wersja książki telefonicznej, która jest przydatna zarówno dla firm jak i klientów. Od dziś każdy, kto będzie chciał zmienić lot, rezerwację hotelową lub dowiedzieć się więcej o nadchodzącej wyprzedaży, będzie mógł z łatwością znaleźć właściwą markę w WhatsApp i rozpocząć rozmowę za pomocą jednego kliknięcia.

źródło: informacja prasowa

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail