X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Podcasty motywacyjne po polsku

Początek roku sprzyja określaniu nowych celów. Dawka motywacji i wiedzy na temat rozwoju osobistego będzie przydatna w ich realizacji. Prezentujemy kilka propozycji podcastów motywacyjnych.

Podcasty motywacyjne po polskuźródło: unsplash.com

reklama


Współczesne tempo życia sprawia, że często jesteśmy zmęczeni i przygnębieni. Równie często stawiamy przed sobą wyzwania, które wydają się niemal nieosiągalne. W takich chwilach potrzebujemy motywacji, która pomoże osiągać zamierzone cele w życiu zawodowym i osobistym, a także poprawić jakość życia. Jej źródłem mogą być podcasty motywacyjne. Oto kilka propozycji.

Codziennik Motywacyjny

podcast Codziennik motywacyjny

źródło: spotify.com

Na kanale Codziennik Motywacyjny by Mediteusz można znaleźć krótkie, kilkuminutowe nagrania, które poruszają szereg tematów z zakresu rozwoju osobistego i mindfulness. To poranna dawka motywacji, którą można „zażyć” podczas zaparzania kawy, przygotowywania śniadania czy też w drodze do pracy, zyskując pozytywne nastawienie na cały dzień.

Poniedziałek Rano

podcast Poniedziałek rano

źródło: spotify.com

Poniedziałkowe poranki to nie jest coś, co większość z nas lubi. Tymczasem podcaster Piotr Kruk przekonuje, że to najlepszy moment, by zacząć tworzyć lepszą wersję siebie. Jego podcast motywacyjny Poniedziałek Rano, to źródło wiedzy o budowaniu kariery i rozwoju osobistym, a także inspirujących treści, które pozwolą zyskać odpowiednie nastawienie i chęć do zmierzenia się z codziennymi wyzwaniami.

Rozwój osobisty dla każdego

podcast Rozwój osobisty dla każdego

źródło: spotify.com

Na kanale Rozwój osobisty dla każdego można znaleźć mnóstwo merytorycznej wiedzy i sporą dawkę inspiracji, które pomogą osiągnąć sukces na każdym polu. Motto przewodnie autora – Wojciecha Strózika – brzmi „nigdy nie jest za późno”, dlatego to idealny podcast motywacyjny dla każdego, bez względu na wiek, wykształcenie, wykonywany zawód, miejsce zamieszkania, sytuację rodzinną. Słuchając nagrań można utwierdzić się w przekonaniu, że każdy moment jest dobry, by zmieniać swoje życie na lepsze.

Słowa Mają Moc

podcast Rozwój osobisty dla każdego

źródło: spotify.com

Podcast motywacyjny Słowa Mają Moc Agi Cieślak, to propozycja dla tych, których interesuje przede wszystkim rozwój duchowy. W nagraniach dużo uwagi poświęca się medytacji, uważności, afirmacjom i innym praktykom, pochodzących z różnych kultur, które mają pomóc odnaleźć harmonię, spokój i szczęście. Podcasty motywacyjne takie jak ten, pomagają spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy.

Z pasją o mocnych stronach

podcast Z pasją o mocnych stronach

źródło: spotify.com

Każdy, kto poszukuje wiedzy na temat tego, jak zwiększać swoją produktywność i jak w pełni wykorzystać swój potencjał możemy polecić kanał Z pasją o mocnych stronach. Jego twórca – Dominik Juszczyk, certyfikowany trener Instytutu Gallupa i przede wszystkim pasjonat produktywności oraz rozwoju osobistego, podpowiada jak identyfikować i rozwijać swoje mocne strony, by być bardziej efektywnym w życiu codziennym. Praktyczne porady, skuteczne narzędzia i kreatywne pomysły, o których można usłyszeć w licznych nagraniach, zachęcają do wprowadzania zmian w życiu.

Life Geek Show

podcast Life geek show

źródło: spotify.com

Life Geek Show Natalii Dołżyckiej to podcast, który jest skierowany do tych, którzy chcą zwiększać swoją produktywność, mądrze organizować czas i pracować efektywnie, a nie ciężko. Na wiedzy przekazywanej w nagraniach najbardziej skorzystają freelancerzy i mikroprzedsiębiorcy, choć szereg porad sprawdzi się też w życiu osób, które nie prowadzą własnych działalności. Natalia Dołżycka podpowiada jak nie odkładać zadań na później, jak się skupić na tym, co ważne i jak znaleźć motywację do działania.

Każdy z nas przeżywa momenty, w których potrzebuje zachęty, by działać i wprowadzać pozytywne zmiany w życiu. Podcasty motywacyjne pomagają odnaleźć pokłady sił, motywacji i pozytywnego nastawienia w sobie, a także w swoim otoczeniu. Liczne podcasty motywacyjne po polsku mogą być cennym wsparciem dla każdego, kto uczy się, pracuje, prowadzi dom, wychowuje dzieci i chce z tego czerpać prawdziwą satysfakcję.

Podcasty motywacyjne po polsku i nie tylko

A jeśli podcasty motywacyjne po polsku nie wystarczą? Wtedy warto szukać obcojęzycznych podcastów, jak Daily Boost Motivation and Coaching, Motivational Speeches lub Motivation Daily by Motiversity. Występują w nich mówcy motywacyjni, coachowie, psycholodzy, doświadczeni liderzy i wielu innych specjalistów. Tak duża różnorodność podcastów motywacyjnych sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail