X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Shopee Polska kończy działalność 13 stycznia 2023 roku

Platforma, która zadebiutowała w Polsce jesienią 2021 roku, kończy działalność w naszym kraju.

Shopee Polska kończy działalność 13 stycznia 2023 rokuźródło: shutterstock.com

reklama


Jak poinformowano na stronie shopee.pl, 13 stycznia 2023, od godziny 25:59 nie będzie możliwości składania nowych zamówień na shopee.pl. Platforma kończy swoją działalność w Polsce.

Koniec Shopee Polska

Platforma, która debiutowała w Pkuolsce we wrześniu 2021 roku, poinformowała o zakończeniu działalności w naszym kraju. Jak przekazano w krótkim komunikacie na platformie, wszystkie dotychczasowe zamówienia zostaną zrealizowane. Obsługa i wsparcie będą też dostępne dla użytkowników, którzy złożyli zamówienia. Shopee wskazało także sposób kontaktu w razie pytań oraz podziękowało użytkownikom, że byli z nimi.

Komunikat na shopee.pl

Komunikat na shopee.pl

Komunikat na shopee.pl

Komunikat na shopee.pl

Podczas działania platformy w Polsce zrealizowano na niej różne akcje i kampanie, m.in. pierwszą szerokozasięgową kampanię zakupową Shopee „5.5 Zakupowa Majówka”, „6.6 Letni Festiwal Niskich Cen”, „8.8 Szokujące Okazje”, „Powrót do szkoły”, „9.9 Dzień Super Zakupów”, „10.10 Tarcza Antyinflacyjna”, „11.11 Mega Wyprzedaż”, „12.12 Świąteczne Mega Okazje” czy „Zimowa Tarcza Antyinflacyjna”. Ta ostatnia miała trwać od 9 do 15 stycznia 2023 roku.

Zrealizowano także wówczas różne kampanie reklamowe, które wyróżniały się ze względu na swoje muzyczne nawiązania to utworu Baby shark, Kankana czy Macareny. Pierwszym polskim ambasadorem platformy, którego ogłoszono pod koniec sierpnia 2022 roku, został Sławomir.

Jak przekazano we wrześniu 2022 roku w informacji prasowej, w 2021 roku Shopee było najpopularniejszą aplikacją sprzedażową na świecie, zaś w Polsce w ciągu roku aplikacja została pobrana już ponad 7,5 miliona razy.

O platformie

Shopee to globalna platforma e-commerce, która łączy kupujących, marki oraz sprzedawców, umożliwiając wszystkim kupowanie i sprzedawanie w dowolnym miejscu i czasie. Shopee oferuje łatwe, bezpieczne i angażujące doświadczenia zakupowe, z których codziennie korzystają miliony ludzi.

Platforma zapewnia szeroki asortyment produktów zarówno od lokalnych, jak i międzynarodowych sprzedawców, a obsługę kupujących wspiera system zintegrowanych płatności i logistyki.

Firma Shopee rozpoczęła działalność w Azji Południowo-Wschodniej i na Tajwanie w 2015 roku, a w 2019 roku rozszerzyła swoją działalność na inne rynki globalne. Jest częścią Sea Limited (NYSE: SE), wiodącej, globalnej firmy internetowej, skierowanej do konsumentów. Misją firmy Sea jest poprawa jakości życia konsumentów i małych przedsiębiorstw, dzięki technologii dostarczanej przez swoje trzy główne marki: Shopee, Garena i SeaMoney.

Jesienią 2021 roku platforma debiutowała w Polsce, jednak jak wspomnieliśmy, 13 stycznia 2023 roku zakończy swoją działalność w naszym kraju.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail