X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Aplikacja ChatGPT na iOS już dostępna w Polsce

Użytkownicy z Polski mogą już pobrać oficjalną aplikację ChatGPT z App Store. Jak działa chatbot od OpenAI w wersji mobilnej?

Aplikacja ChatGPT na iOS już dostępna w Polsceźródło: shutterstock.com

reklama


Aplikacja ChatGPT na urządzenia Apple jest już dostępna dla polskich użytkowników. Od pewnego czasu chatbot był obecny w App Store, jednak wyłącznie w Stanach Zjednoczonych. OpenAI rozszerza jednak pole działania i z aplikacji mogą korzystać posiadacze iPhone’ów i iPadów z kolejnych krajów, w tym Polski.

ChatGPT już w App Store

Na nieobecności oficjalnej aplikacji od OpenAI korzystało wielu deweloperów – w App Store znajduje się sporo podróbek popularnego chatbota, które, jeśli wierzyć opiniom, mocno odbiegają jakością od oryginału. W ubiegłym tygodniu oficjalną aplikację ChatGPT mogli pobrać mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, a od teraz mobilna wersja chatbota jest dostępna także dla polskich użytkowników. 

Blog OpenAI – aplikacja na iOS

źródło: https://openai.com/blog

Jak działa mobilny ChatGPT? 

Samo pobranie aplikacji, jak i korzystanie z niej w darmowej wersji jest całkowicie bezpłatne. Bardziej wymagającym użytkownikom polecany jest ChatGPT Plus, który gwarantuje dostęp do narzędzia nawet w sytuacjach, gdy serwery są mocno obciążone. Zaawansowana odsłona chatbota generuje odpowiedzi o wiele szybciej, a także zapewnia pierwszeństwo dostępu do nowych funkcji. ChatGPT Plus kosztuje 19,99 dolarów na miesiąc – dokładnie tyle samo, ile w wersji przeglądarkowej. Co ważne, w aplikacji nie wyświetlają się reklamy – niezależnie od tego, czy korzystamy z darmowej, czy rozszerzonej opcji. 

ChatGPT na iOS

źródło: apps.apple.com

ChatGPT zostanie zintegrowany z narzędziem Whisper, która umożliwia użytkownikom dyktowanie zapytań głosowo. Ponadto aplikacja automatycznie synchronizuje historię operacji między różnymi urządzeniami, korzystającymi z tego samego konta z dostępem do ChatGPT.  

Same funkcje chatbota nie uległy większej zmianie – użytkownicy mogą zadawać pytania, szukać inspiracji oraz korzystać z narzędzia tak, jak w przeglądarce. OpenAI zapowiada, że prace nad ulepszaniem aplikacji ciągle trwają oraz wprowadzane są nowe udoskonalenia. Według informacji zamieszczonych na blogu OpenAI, w niedługim czasie użytkownicy urządzeń z Androidem również będą mogli cieszyć się dostępem do oficjalnej aplikacji ChatGPT. 

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail