X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Meta Verified już w Polsce! Co warto wiedzieć o subskrypcji?

Od dziś Meta rozpoczęła wdrażanie nowej funkcji – Meta Verified. Jakie możliwości daje, kto z niej skorzysta i ile kosztuje?

Meta Verified już w Polsce! Co warto wiedzieć o subskrypcji?źródło: materiały prasowe

Jak przekazano w informacji prasowej, od dzisiaj, aby ułatwić użytkownikom budowanie społeczności na platformach, Meta rozpoczyna wdrażanie w Polsce Meta Verified. Pakiet subskrypcji na Instagramie i Facebooku daje twórcom szerszy dostęp do weryfikacji i wsparcia technicznego w języku angielskim i polskim.

Dostępność Meta Verified w Polsce jest częścią globalnej ekspansji produktu ogłoszonej przez Marka Zuckerberga. W lutym CEO Facebooka poinformował o jej wprowadzeniu – początkowo w Australii i Nowej Zelandii. Od dziś usługa będzie pojawiać się także dla polskich użytkowników.

Co obejmuje subskrypcja Meta Verified?

Od kilku miesięcy Meta testowała swój najnowszy produkt na wybranych rynkach, gdzie otrzymała wiele pozytywnych opinii od twórców. Subskrypcja Meta Verified obejmuje:

  • plakietkę potwierdzającą, że użytkownik jest faktycznie osobą, za którą się podaje, oraz że konto zostało uwierzytelnione za pomocą dokumentu tożsamości;
  • większą ochronę przed podszywaniem się dzięki monitorowaniu kont mogących atakować profile osób, które stają się popularne i zyskują obserwujących;
  • możliwość kontaktu z zespołem wsparcia technicznego w przypadku problemów z kontem;
  • specjalne funkcje umożliwiające wyrażanie siebie w wyjątkowy sposób.

Dostępność i koszt usługi

Meta Verified jest dostępne do kupienia na platformach Instagram i Facebook w przeglądarce za 65 złotych oraz za 80 złotych na iOS i Android. Nie jest dostępna dla firm oraz osób w wieku poniżej 18 lat. Możliwość zakupu dla polskich użytkowników będzie stopniowo wdrażana w nadchodzących tygodniach.

Na przestrzeni kolejnych miesięcy Meta będzie rozwijać Meta Verified w oparciu o wnioski i opinie społeczności oraz uruchamiać nowe funkcje dla subskrybentów.

źródło: informacja prasowa

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail